Opcje przeglądania
Dostępność
Cena
  • od
    do
Nowość
Waluty

Naturalne kamienie do medytacji i masażu

Kryształ Górski - Zestaw naturalnych trzech kamieni (2 kamienie wyprofilowane, na oczy i 1 kulka - czakra czołowa lub splotu słonecznego) do medytacji, relaksacji i masażu.

Kryształ Górski - Zestaw naturalnych trzech kamieni (2 kamienie wyprofilowane, na oczy i 1 kulka - czakra czołowa lub splotu słonecznego) do medytacji, relaksacji i masażu.
Kryształ Górski - Zestaw naturalnych trzech kamieni (2 kamienie wyprofilowane, na oczy i 1 kulka - czakra czołowa lub splotu słonecznego) do medytacji, relaksacji i masażu.

Kryształ Górski

Zestaw naturalnych trzech kamieni (2 sztuki na oczy i 1 sztuka czakra czołowa lub splotu słonecznego) do medytacji, relaksacji i masażu.

Naturalne, specjalnie wyprofilowane kamienie do medytacji, masażu, na oczy – z jednej strony są wypukłe, a z drugiej wklęsłe. Polecam zwłaszcza przy słuchaniu muzyki relaksacyjnej, do wizualizacji. Kojące, relaksujące, uzdrawiające.

Każda para zapakowana jest w atrakcyjnym pudełeczku – idealny prezent!

Kamienie do oczu Zestaw Lapis Vitalis: 2 kamienie na oczy, 1 kamień do masażu - na czakrę czołową lub splotu słonecznego, broszura (w języku niemieckim) - atrakcyjny zestaw upominkowy

Zestaw kamieni do oczu składa się z trzech kamieni:

 dwa kamienie do oczu z kryształu górskiego (ok. 5 x 3,7cm)
 piłka do masażu z kryształu górskiego (ok. 2cm)

Każda para kamieni jest dostępna w atrakcyjnym pudełku.

Kamienie z kryształu górskiego Lapis Vitalis - relaksujące i kojące

 

Augenstein-Set Bergkristall
 
Augenstein-Set BergkristallKamień czakry czoła wykonany z kryształu górskiego jest neutralny dla innych kamieni używanych w masażu. Dlatego jest idealny na twarz. Kryształ górski wspiera przejrzystość i zrozumienie - jest właściwym kamieniem dla jasnego umysłu.

Kryształ górski jest jednym z najbardziej znanych kamieni leczniczych. Już w starożytności uważano go za cenny uzdrawiający i magiczny kamień do wypędzania chorób (najczęściej stosowany przez Św. Hildegardę z Bingen). Do XVIII wieku kryształ górski był stosowany przeciwko mdłościom, biegunce i innym dolegliwościom trawiennym. Efekty leczenia są na ogół bardzo wszechstronne. Wpływ na ciało, umysł i duszę jest bardzo wyraźny.
Mówi się, że kryształ górski ma łagodzić stan emocjonalny i klarowność, gdy umysł jest zaostrzony. Zgodnie z tradycją, kamień kryształu górskiego może zwiększyć samoświadomość, uwolnić blokady i zapobiec wpływowi czynników zewnętrznych na ciało. Kryształ górski ma przeciwdziałać chorobom psychicznym spowodowanym wewnętrznymi ograniczeniami.
Kamień uzdrowienia mówi się, że jest do łagodzenia chorób oczu takich jak zaćma, jaskra, łzawienie oczu, zez i niedowidzenie. Ponadto daje witalność i odnawia niedowładne i zdrętwiałe części ciała. Nawet w przypadku takich stanów, jak bóle głowy i ciała, jąkanie się, dolegliwości pleców i stawów, problemy z krążkami, ukąszenia owadów lub problemy z tarczycą, kryształ górski wywołuje efekt kojący. Może również zmniejszyć gorączkę i zmniejszyć obrzęk, oraz chronić klatkę piersiową lub prostatę przed chorobą. W przypadku wrzodów lub wzrostu nowotworowego mówi się, że zapobiega lub leczy.

„Król Kryształów – Sól Ziemi” – oczyszcza aurę, usuwa blokady, łagodzi ból; pomaga w leczeniu oczu: jaskry, katarakty, zeza, krótkowzroczności, przy wrzodach gałki ocznej; przy bólach głowy, migrenach; zapaleniu jamy ustnej, dziąseł i inne; oddziałuje na czakrę korony (na szczycie głowy)

 Więcej o Krysztale Górskim: http://ionaieilis.pl.tl/Krysztal-Gorski.htm

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

 

 E-mail (sklep): lastomine.pl@gmail.com

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.wordpress.com

Dostępność: dostępny

Cena:

388,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl