Opcje przeglądania
Waluty

Rytuał Ochronny - 30 Dniowy Rytuał Archanioła Michała

Rytuał Ochronny Archanioła Michała - 30 Dniowy Rytuał usuwania wampiryzmu energetycznego, demonów i skutków czarnej magii, oraz wszelkich negatywnych podłączeń. Ochrona i opieka, Światło i miłość Archanioła Michała.

Rytuał Ochronny Archanioła Michała - 30 Dniowy Rytuał usuwania wampiryzmu energetycznego, demonów i skutków czarnej magii, oraz wszelkich negatywnych podłączeń. Ochrona i opieka, Światło i miłość Archanioła Michała.
Rytuał Ochronny Archanioła Michała - 30 Dniowy Rytuał usuwania wampiryzmu energetycznego, demonów i skutków czarnej magii, oraz wszelkich negatywnych podłączeń. Ochrona i opieka, Światło i miłość Archanioła Michała.

Rytuał Ochronny Archanioła Michała - 30 Dniowy Rytuał usuwania wampiryzmu energetycznego, demonów i skutków czarnej magii, oraz wszelkich negatywnych podłączeń. 

Ochrona i opieka, Światło i miłość Archanioła Michała.

Archanioł Michał broni nas przed Złem, światem demonicznym! Skutkami czarnej magii i wampiryzmu. Anioł ten posiada Miecz Prawdy i stoi na czele całej braci anielskiej.

Przywołujemy i prosimy Archaniola Michala, żeby nam pomógł:

 • odnaleźć wewnętrzne Światło
 • w walce przeciw siłom zła
 • odciąć się od przeszłości
 • w usunięciu wampiryzmu, sił negatywnych, które nas blokują i niepozwalają żyć w szczęściu
 • w usuwaniu Zła i demonów
 • w usuwaniu skutków naszych złych decyzji
 • przy opętaniu i egzorcyzmach
 • uzyskać odwagę i wiarę w Dobro
 • w celu ochrony, gdy nasze otoczenie lub ciało opanowały złe emocje, duchy, depresja, apatia, brak chęci życia czy działania
 • wzmocnić wiarę w siebie
 • usunąć klątwę, czy urok

Rytuał trwa 30 dni. Przeprowadzam 1 sesje dziennie o ustalonej godzinie (umowne).

 

Ważne informacje o rytuale:

Przy złożeniu zamówienia, proszę napisz do mnie wiadomość, na maila: lastomine@gmail.com  ze swoim imieniem i nazwiskiem, pełną datą urodzenia, oraz dokładnym opisem sytuacji (od kiedy trwa problem, jak się czujesz, co niepozwala Ci być szczęśliwym, co pragniesz zmienić dzięki temu Rytuałowi - wszystko co wyda Ci się ważne), oraz zdjęcie (najlepiej całej sylwetki - bez okularów słonecznych), lub jeśli Rytuał jest przeznaczony dla innej osoby, to jej datę urodzenia, oraz opis sytuacji, żebym dokładnie mogła ją przeanalizować i pomóc.

Po przeanalizowaniu całej sytuacji, otrzymasz moją wiadomość na swojego maila, w celu ustalenia dokładnego terminu i ewentualnych wskazówek dotyczących Rytuału Archanioła Michała.

W trakcie Rytuału mam cały cas z sobą kontakt przez e-mail - odpowiedzi na pytania, analiza itd.

Zapewniam pełną dyskrecję

Po zakończeniu Rytuału, otrzymasz podsumowanie pracy z analizą, w formie pisemnej, przez e-mail, lub jeśli sobie życzysz, w formie głosowej.

Rytuał jest wspomagany przeze mnie akcesoriami takimi jak: świece, zioła, olejki zapachowe, kamienie szlachetne.

Rytuał Anielski nie ma nic wspólnego z magią. Jest bezpieczny i może być przeprowadzany dla kobiet w ciąży, osób starszych czy dzieci.

Światło, energia, moc i siła Archanioła Michała poprzez ten Rytuał usunie wszelkie siły demoniczne z Twojego życia i uwolni Cię od wszystkiego co negatywne. Twoje ciało, aura i czakry zostaną oczyszczone i napełnione Światłem Anielskim. Otrzymasz ochrone, siłę i moc. To potężny Rytuał Archanielski opierający się na miłości, modlitwach, świetle i szczęściu. 

Musisz wiedzieć, że Siły Anielskie istnieją w każdej religii, więc nie jest ważne jaką wyznajesz. Anioły również szanują naszą wolę i stoją z boku obserwując nasze życie. Jeśli je poprosimy o pomoc właśnie poprzez takie Rytuały, zostaje ofiarowana, aktywowana ich energia, siła i moc - ich potężna pomoc! 

 W czasie przebiegu rytuału nie należy korzystać z pomocy energetycznej innych osób (wróżki, bioenergoterapeuci, inne rytuały magiczne), ponieważ nie może w tym czasie dojść do zaburzeń , kolizji energetycznych.

Jesli jest taka konieczność, istnieje możliwość dokonania wymiany w ratach - proszę napisz do mnie (wcześniej) wiadomość - dlaczego planujesz platność ratalną - oraz w jakiej wysokosci chciałbyś uiszczać raty. Otrzymasz wówczas moją akceptację lub odmowę, albo wspólnie zastanowimy się nad inną opcją płatności. Wymiana za pracę magiczną w ratach, oznacza inny uklad sesji magicznych i wymaga wcześniejszej analizy oraz dopasowania czasu prac do czasu wysyłanej wymiany. Rytuał działa wolniej, ale jest tak samo skuteczny.

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

  E-mail: lastomine@gmail.com

  Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

3 333,00 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl