Zwroty i Reklamacje

Odstąpienie od Umowy sprzedaży i zwrot zakupionego produktu.

 1. Klient, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni od niej odstąpić (nie dotyczy Talizmanów i Amuletów, które są indywidualnie przygotowywane dla Klienta, oraz przepowiedni i rytuałów, wykonywanych przez Lastomine), i zwrócić zakupiony produkt, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży. Oświadczenie to musi zostać złożone pisemnie na adres Sprzedawcy i przesłane razem z zakupionym produktem: Joanna Rothkegel Gladbacher Str. 96, 41462 Neuss Deutschland
 2. Wzór Oświadczenia Odstąpienia od Umowy
  (oświadczenie te należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku odstąpienia od umowy)

  Adresat: [nazwa przedsiębiorcy]  
  adres do zwrotu: [ulica, miejscowość, kod pocztowy]
  e-mail kontaktowy:  [jeśli jest dostępny]

  – Ja niniejszym oświadczam o moim odstąpieniu od Umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*)

  - Powodem odstąpienia od Umowy sprzedaży jest (*)
  – Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)
  – Imię i nazwisko Klienta
  – Adres Klienta
  – Podpis Klienta
  – Data:

  (*) Niepotrzebne skreślić.
 3. Klient zobowiązany jest do zwrotu i przesłania zakupionego produktu na w/w adres, wraz z Oświadczeniem odstąpienia od Umowy sprzedaży, oraz kopią rachunku zakupu.
 4. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów, związanych ze zwrotem - przesłaniem zakupionego produktu, na adres Sprzedawcy.
 5. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient chyba, że Klient zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 
 6. Sklep Internetowy Lastomine.pl zastrzega sobie prawo odmowy wykonania przepowiedni czy rytuału przez Lastomine, bez podania powodu przyczyny (analiza sytuacji Klienta i potwierdzenie lub odmowa wykonania usługi). Jeśli taka sytuacja nastąpi, wpłacona kwota za usługę, zostanie natychmiastowo zwrócona (zwyczajowo 7 dni) na konto Klienta.

W wszelkich innych sprawach obowiązuje Regulamin sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl