Witam Cię w moim magicznym sklepiku. Znajdziesz tutaj talizmany i amulety;

biżuterię z kamieniami szlachetnymi najwyższej jakości, a także przepowiednie i rytuały anielskie.

W każdym kamieniu odnajdziesz Światło, Dobro i Miłość.

Potrzebujesz pomocy i wsparcia? Jestem tutaj, żeby Ci pomóc.

Jestem tutaj dla Ciebie!

 Twoja Lastomine

   

 

 

 

Reinkarnacja: cykl odrodzenia 0

Reinkarnacja od tysięcy lat odgrywa ważną rolę w wielu kulturach. Pomysł, że czyjaś dusza istnieje poza materią fizyczną i rodzi się raz po raz, wydaje się tak stary jak sama ludzkość.Wiele odrodzeń daje twojej duszy szansę na rozwój i pewnego dnia osiągnięcie oświecenia. Możesz promować rozwój swojej duszy, angażując się w pracę nad świadomością i transformacją. Ponadto Bóg i wszechświat zawsze pomagają ci poszerzać twoją świadomość – na przykład poprzez moc boskich promieni.

Co to jest reinkarnacja?

Reinkarnacja to odrodzenie duszy. To istnieje niezależnie od ciała i reinkarnuje się raz po raz w nowym życiu, aby stawiać sobie zadania uczenia się i rozwijania swojej świadomości. Dusza znajduje się w cyklu życia i śmierci, który – zgodnie z tradycją buddyjsko-hinduską – można w pewnym momencie przerwać poprzez dalszy rozwój.

Celem każdej duszy jest zatem nauka poprzez pobyty na ziemi, osiągnięcie wyższej świadomości i cieszenie się życiem ze wszystkimi jego możliwościami. W trakcie wielu różnych wcieleń tworzona jest coraz doskonalsza świadomość. Nie jest to jednak w żaden sposób konkurencja. Każda reinkarnacja ma swoją szczególną wartość dla świadomości. Nie ma tutaj żadnych błędów. Każde doświadczenie jest częścią procesu dojrzewania. Nie musisz się wcale martwić, że przypadkowo popełnisz błędy. Nasza dusza nie zna linearnego rozumienia czasu. Masz do dyspozycji nieskończoną liczbę odrodzeń, aby zadośćuczynić i wzrastać w świadomości.

Nawiasem mówiąc: wiele światopoglądów i religii nie ogranicza reinkarnacji tylko do ludzkich ciał. Zakładają, że dusza może również wcielić się np. w zwierzę, a nawet w roślinę.

Znaczenie reinkarnacji w buddyzmie

W buddyzmie ciągła reinkarnacja jest w rzeczywistości bardziej złem koniecznym. Ideałem buddysty jest wydostanie się w pewnym momencie z wiecznego cyklu i spoczynek jako dusza na wyższym poziomie świadomości. Następnie wchodzi w nirwanę. Rodzenie się raz za razem jest zatem ideą negatywną

Jednak droga do nirwany jest długa i wyboista. Prosi waszą duszę, aby oddaliła się od ego i stała się przepuszczalna. Wszystko, co egocentryczne – na przykład silna samoświadomość jako jednostki w przeciwieństwie do innych – przeszkadza ci na drodze do oświecenia. Na ziemi można żyć tylko w dualności – czyli podziale na dwoje. Jesteś ty i inni, radość i smutek, nienawiść i miłość i wiele innych przeciwieństw. Twój umysł może pojąć świat tylko poprzez postrzeganie takich przeciwieństw. Ale na drodze do oświecenia oderwiesz się od tego i rozpoznasz całość całego wszechświata. Wszystko, co dzieje się na świecie, jest częścią większej całości.

Nie czujesz się jeszcze połączony z doskonałością wszechświata i nadal tkwisz w swoim ego? Medytacja jest uważana za doskonały sposób na ćwiczenie umysłu – jeśli oczywiście jest wykonywana regularnie.

W buddyzmie dominuje idea karmy. Są to energie, którymi człowiek lub istota obciąża się w ciągu własnego życia. W zależności od tego, jak ktoś przeżył życie, wynika z tego określona karma. To również określa charakter następnej reinkarnacji. Zgodnie z naukami buddyjskimi jakość twojej obecnej inkarnacji określa zadania uczenia się, które otrzymasz w następnym życiu.

czytaj całość »
Nowy Rok 2023 – Życzenia Noworoczne, oraz jak zmienić Nowy rok, aby był pozytywny? 0

Kochani szystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023!

Niech spelnia sie wszystkie Wasze marzenia, niech w Waszych sercach zawita radosc i milosc. Niech zdrowie i sily witalne beda w Waszych cialach, a obfitosc duchowa i materialna towarzyszy kazdego dnia.

Jak zmienic Nowy rok, aby byl pozytywny?

8 rzeczy, które moga zmienić na lepsze Twoje życia!

Wdzięczność

zastanów się za co możesz być wdzięczna-y, co otrzymałaś-eś w zeszłym roku? Jestem pewna, że znajdziesz wiele takich rzeczy, sytuacji lub napotkanych ludzi na swojej drodze. Podziekuj Siłom Światła, Siłom Boskim za te dary, a tym samym otworzysz się na kolejne cudowne przypływy, bogactwa duchowe i materialne, na piekne niespodzianki w nowym roku.

Akceptacja siebie

zaakceptuj siebie taką/im jaką/im jesteś. Z wszystkimi zaletami i wadami, nad którymi trzeba popracować. Pamiętaj, że to jest proces. Nikt nie jest doskonały. Pokochaj siebie i odkryj na nowo. Jakie masz talenty? Zacznij je realizować – nie patrz na innych. Słuchaj swojego serca, a nie złych doradców. Afirmacja: „Kocham i akceptuję siebie”

 

czytaj całość »

Polecane produkty

Unikatowy, polerowany Larimar naturalny. "Plaster" kamienny. Z Dominikany. Kamień Atlantów-kamień mistycznej Atlantydy.Kamień boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi

Unikatowy, polerowany Larimar naturalny.  "Plaster" kamienny. Z Dominikany. Kamień Atlantów-kamień mistycznej Atlantydy.Kamień boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi
Unikatowy, polerowany Larimar naturalny. "Plaster" kamienny. Z Dominikany. Kamień Atlantów-kamień mistycznej Atlantydy.Kamień boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi

Unikatowy, polerowany Larimar naturalny. 

"Plaster" kamienny.

Pochodzenie: Dominikana

Kamień Atlantów-kamień mistycznej Atlantydy.Kamień boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi 

Wielkość: 7,7 cm x 9,1 cm x 1,7 cm

Waga: 160 g

Polerowany larimar

Otrzymasz dokładnie ten Larimar, który jest pokazany na zdjęciu!

Przód jest wypolerowany, dzięki czemu jasnoniebieski kolor larimaru jest uwydatniony.

Larimar ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi. Łączy z wyższą wiedzą, świadomością, siłą. Działa niesamowicie mistycznie, podnosi wibracje; pomaga osiągnąć zdolności tzw. paranormalne jak jasnowidzenie, telepatia, podróże astralne, samouzdrowienie; pomaga zobaczyć poprzednie inkarnacje; usuwa wszelkie blokady, ograniczenia, negatywne wibracje; leczy depresje i stany lękowe; łączy z własnym Ja, z duszą przewodnią. Pomaga znaleźć przewodnika duchowego w świecie innych wymiarów; pomaga nawiązać głębszy kontakt z własnym Zwierzęciem, czy Rośliną Mocy; otwiera widzenie i sztukę rozróżniania miejsc pozytywnych od negatywnych; chroni przed fałszywymi ludźmi; pomaga poznać intencje innych; pomaga odkryć własne powołanie i swoją ścieżkę; w miłości ułatwia znalezienie swojej właściwej drugiej połowy.

zdrowotnie: leczy alergie, wzmacnia odporność na grzyby, bakterie i wirusy; łagodzi bóle korzonków nerwowych czy tzw. "postrzały"; harmonizuje prace wątroby i żołądka

Idealny dla osób, które prowadzą własną działalność, własną firmę - wspomaga także finansowo, przyciąga realizacje celu

To jeden z niezwykle rzadkich minerałów o wielkiej mocy. Zwany jest Kamieniem Atlantydy, Kamieniem Atlantów. Wydobywany jest tylko w jednej jedynej kopalni na świecie - niestety, bardzo często jest podrabiany. Prawdziwy Larimar to niezwykła rzadkość, dlatego ma swoją cenę.

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

Każdy kamień zawiera w sobie Siły Światła - jest kamieniem anielskim. Zaraz po jego otrzymaniu, od razu wyczujesz jego moc i anielskie wibracje. 

 

 E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

2 339,00 zł

szt.

Talizman od Lastomine na agacie mszystym. Kamień wyciszenia, spokoju i bezpieczeństwa. Ułatwia kontakt z Istotami Natury. Kamień siły i mocy. Dodaje wiary w siebie i poprawia niską samoocenę.

Talizman od Lastomine na agacie mszystym. Kamień wyciszenia, spokoju i bezpieczeństwa.  Ułatwia kontakt z Istotami Natury. Kamień siły i mocy. Dodaje wiary w siebie i poprawia niską samoocenę.
Talizman od Lastomine na agacie mszystym. Kamień wyciszenia, spokoju i bezpieczeństwa. Ułatwia kontakt z Istotami Natury. Kamień siły i mocy. Dodaje wiary w siebie i poprawia niską samoocenę.

Talizman od Lastomine na agacie mszystym.

Donut 40 mm ze srebrną (matową - 925), celtycką spiralką szczęścia i nieskończoności.

Otrzymasz ten kamień, który widzisz na zdjęciu - nie ma dwóch takich samych kamieni.

Kamień wyciszenia, spokoju i bezpieczeństwa.  Ułatwia kontakt z Istotami Natury. Kamień siły i mocy. Dodaje wiary w siebie i poprawia niską samoocenę. Idealny dla osób z tendencją do depresji i stanów melancholijnych.

Agat mszysty przynosi ukojenie i dobry sen. Stwarza sprzyjające warunki do realizacji planów. Pozwala odnaleźć siebie w sprawach codziennych, a także ułatwia kontakt z ludźmi.

Agat mszysty jest kamieniem, który posiada doboczynny kontakt z przyrodą (kamień ogrodników, rolników i leśników).

Jest również kamieniem bogactwa i obfitości - pomaga znależć dobrą pracę, oraz motywację i odwagę.

Leczniczo: regeneruje układ immunologiczny. Wspomaga pracę nerek. Pomocny przy wszelakich zapaleniach i infekcjach.

Talizman jest wykonany na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na tzw. żywych kamieniach. Gwarantuje również, że wszystkie talizmany i amulety wykonane przez Lastomine, są odpowiednio przechowywane i posiadają jedynie pozytywne energie.

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

Idealne również dla alergików.

Ważne: Energetyzowanie talizmanu i łączenie z aurą osoby, dla której będzie przeznaczony, trwa od 7 do 10 dni. Talizman mogę wysłać, kiedy będzie gotowy. Paczuszki wysyłam z Niemiec, do całej Europy. Czas dostarczenia przesyłki trwa max. do 14 dni. Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Każdy talizman zawiera w sobie Siły Światła - jest talizmanem anielskim. Zaraz po jego otrzymaniu, od razu wyczujesz jego moc i anielskie wibracje. Do każdego talizmanu dołączony jest sznureczek z naturalnego materiału. Można go zamienić na łańcuszek, ale nie polecam rzemyków (zawierają negatywne energie - strach i zabijanie zwierząt).

Talizmany można również zamawiać dla innych osób. Proszę wtedy o opis sytuacji, w jakiej ma pomóc oraz dane tej osoby.

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

Dostępność: dostępny

Cena:

388,00 zł

szt.

Piękna bransoletka z cytrynu. Delikatne cytrynowe kuleczki połączone ze srebrnymi dodatkami. Cytryn to kamień radości, światła, szczęścia i dobrobytu. Rozświetla światło, tam, gdzie jest mrok. Dodaje chęci do życia i realizacji marzeń.

Piękna bransoletka z cytrynu. Delikatne cytrynowe kuleczki połączone ze srebrnymi dodatkami. Cytryn to kamień radości, światła, szczęścia i dobrobytu. Rozświetla światło, tam, gdzie jest mrok. Dodaje chęci do życia i realizacji marzeń.
Piękna bransoletka z cytrynu. Delikatne cytrynowe kuleczki połączone ze srebrnymi dodatkami. Cytryn to kamień radości, światła, szczęścia i dobrobytu. Rozświetla światło, tam, gdzie jest mrok. Dodaje chęci do życia i realizacji marzeń.

Piękna bransoletka z naturalnego cytrynu

Delikatne cytrynowe fasetowane kuleczki połączone ze srebrnymi dodatkami. Cytryn to kamień radości, światła, szczęścia i dobrobytu. Rozświetla światło, tam, gdzie jest mrok. Dodaje chęci do życia i realizacji marzeń. 

28 fasetowanych kulek cytrynowych ok. 6mm
Pozłacane, srebrne elementy biżuterii (925 ) harmonijnie dopełniają bransoletkę.

Bransoletka jest długości 18 cm - na gumeczce

Otrzymasz dokładnie tę bransoletkę, która jest na zdjęciu. Jest tylko jedna jedyna!

Wspaniały prezent dla ukochanej kobiety!

Cytryn - powodzenie, dobrobyt, odwaga, realizacja marzeń, szczęście, bezpieczeństwo, stabilizacja finansowa. Kamień uzdrawiający, regenerujący. CZAKRA SPLOTU SŁONECZNEGO

Kamień aktywuje pomoc Archanioła Jofiela, oraz Aniołów złotego promienia. Wprowadza Światło w nasze życie, pomagając nam pokonać wewnętrzny Mrok. Leczy depresje, usuwa negatywne myśli (destrukcyjne o śmierci czy samobójcze). Uwalnia nas z krępujących więzów i lęku: pomaga odnaleźć cel życia. Pomaga zwłaszcza tym osobom, które wszędzie widzą ból i cierpienie, nie widząc sensu życia. Rozwija duchowo, pomaga osiągnąć wyższe stopnie Świadomości; oświetla ciemne zakamarki naszej duszy; umożliwia uzyskanie anielskiej wiedzy, mądrości oraz uzyskać opiekę Anielską.

Kamień przyciągający bogactwo, dobrobyt i powodzenie w karierze zawodowej. Idealny dla osób zajmujących się branżą handlową, oraz dla tych, które mają zamiar otworzyć własną firmę - wspiera przedsięwzięcia, oraz sprzyja pomyślnej współpracy z kontrahentami i przyciąga pieniądze.

 

100 % Naturalny cytryn - piękne i silne energie

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Więcej o cytrynie: http://ionaieilis.pl.tl/Cytryn.htm

Dostępność: dostępny

Cena:

361,00 zł

szt.

Piękna bransoletka z naturalnego chryzoprazu. Kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA

Piękna bransoletka z naturalnego chryzoprazu. Kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA
Piękna bransoletka z naturalnego chryzoprazu. Kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA

Piękna bransoletka z naturalnego chryzoprazu.

Kamień szczęścia, pomyślności, sukcesu, przyjaźni, ochrony, pieniądza i uzdrowienia. Kamień dobrej nadziei. CZAKRA SERCA

Bransoletka jest na gumeczce, więc pasuje na każdą dłoń.

Wielkość: 18 cm

Składa się z 36 kamieni chryzoprazu o pięknej barwie zieleni.

Kamienie są wielkości 4 mm szerokości na 8 mm długości

Bransoletka posiada jeden pozłacany, srebrny (925) guzik, w którym, estetycznie schowana jest gumeczka.

Piękny prezent dla ukochanej Kobiety!

„Kamień dobrej nadziei”- Nadzieja jest jedna z trzech cnot boskich, obok wiary i miłości. Pozwala nam cieszyć się każdą chwilą. Mamy nadzieje na lepszą przyszłość, na przychylność ludzką i na to, ze problemy dnia dzisiejszego jutro zniknął. Chryzopraz połączony jest z czakrą serca – łączy silę woli z siłą serca, pomaga spełniać pragnienia serca. Jest uważany za kamień obfitości, aby przyciągnąć do siebie pieniądze, cały czas noś ze sobą mały kawałek tego kamienia. Kamień uzdrawiający ciało i ducha.
Jeśli masz problem ze zmęczeniem, znużeniem, zniechęceniem, depresją, życiem seksualnym, bezpłodnością, oziębłością, cierpisz na choroby jajników, prostaty, menopauzę… To jest ci potrzebny właśnie chryzopraz.
Kamień ten również uzdrawia z grzybicy, candida albicans; usuwa toksyny, oczyszcza ciało i ducha, uwalnia z niezdecydowania, daje zaufanie we własne siły, odnawia, regeneruje. Kamień szczęścia, noszony jest również dla poprawienia elokwencji, odnoszenia sukcesów we wszystkim, czego się podejmujemy i dla przyciągania do siebie przyjaciół. Ma właściwości rozweselające i chroni nas przed nocnymi koszmarami. Oczyszcza i aktywuje CZAKRĘ SERCA. 

 100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze.

 

 E-mail (sklep): lastomine.pl@gmail.com

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

1 399,00 zł

szt.

Pierścień ze srebra (925) z naturalnego błękitnego chalcedonu. Ręczne wykonanie

Pierścień ze srebra (925) z naturalnego błękitnego chalcedonu. Ręczne wykonanie
Pierścień ze srebra (925) z naturalnego błękitnego chalcedonu. Ręczne wykonanie

Pierścień ze srebra (925) z naturalnego błękitnego chalcedonu.

Ręczne wykonanie

 


Uwaga: Kolor i wzór naturalnego chalcedonu może się nieznacznie różnić w zależności od sztuki.

Piękny prezent dla ukochanej kobiety!

Pierścienie o rozmiarach:

57 (18,01 mm)
59 (18,80 mm)
61 (19,40 mm)
63 (20,00 mm)

Przy zamówieniu, proszę o podanie rozmiaru.

Wielkość błękitnego chalcedonu ca 24 mm x 12 mm

Piękny, delikatny chalcedon błękitny, działa na czakrę gardła, dlatego nazywany jest również kamieniem mówców - wspomaga jasne wypowiadanie się, ale również naucza umiejętności słuchania - ułatwia znajdowanie argumentów w przekonywaniu do swoich racji. Ułatwia kontakt z innymi ludźmi. Chalcedon błękitny uspokaja (barwa - woda), łagodzi gniew, agresję, porywczość i irytację - wycisza! Stabilizuje emocje. Jest minerałem stabilizującym równowagę między umysłem, ciałem i duszą. Zalecany dla osób nieśmiałych i bardzo wrażliwych. Oczyszcza aurę. Chalcedon dodaje sił witalnych, wytrzymałości i wytrwałości. Również dodaje wiary w siebie, serdeczności, życzliwości i przychylności do ludzi i świata. Ze względu na swoją barwę jest kamieniem ochronnym. Chroni przed niebezpieczeństwami związanymi z wodą, np. utonięciem. Usuwa negatywną energię, odbijając ją jak tarcza ochronna. Chalcedon błękitny usuwa koszmary nocne, dając wypoczynek i spokojny sen. Likwiduje strach przed ciemnością (dlatego tak chętnie mamy wkładają chalcedon błękitny dzieciom pod poduszkę lub kładą przy łóżeczku). Chalcedon jest również kamieniem dającym siłę i energię do działania, przez co przyciąga sukces w każdym przedsięwzięciu. Przynosi szczęście w sprawach sadowych i innych związanych z prawem i sprawiedliwością. Zapewnia dobre zdrowie i bezpieczeństwo (zwłaszcza w podróżach). 

 Zdrowotnie: związany z gardłem, czyli leczy chrypkę, ból gardła, anginę ropną, w zapaleniach migdałków, oraz ze strunami głosowymi. Chroni przed infekcjami. Picie wody z chalcedonu pomaga w zwalczaniu chrypki. Poza tym wspomaga leczenie woreczka żółciowego, śledziony i układu krążenia. U matek karmiących pobudza laktacje. Pomaga też w zwalczaniu alkoholizmu i innych uzależnień - działa wzmacniająco na organizm. Chalcedon wspomaga leczenie depresji i negatywnych skutków klimakterium.

Dostępność: dostępny

Cena:

344,00 zł

szt.

Szlachetny pierścionek wykonany ze srebra próby 925 z pięknym opalem. Wykonanie ręczne.

Szlachetny pierścionek wykonany ze srebra próby 925 z pięknym opalem. Wykonanie ręczne.
Szlachetny pierścionek wykonany ze srebra próby 925 z pięknym opalem. Wykonanie ręczne.

Szlachetny pierścionek wykonany ze srebra próby 925 z pięknym opalem.

Kamienie o wysokich wibracjach!  Piękny prezent dla ukochanej osoby!

 Pierścienie o rozmiarach:

57 (18,1 mm )
59 (18,8 mm )
61 (19,4 mm )
63 (20,0 mm )

Przy zamówieniu, proszę o podanie rozmiaru.

Ten wyjątkowy, przykuwający uwagę pierścień wykonany jest z rodowanego srebra próby 925. 

Wykonanie ręczne.

Nasza biżuteria jest unikatowa i wyjątkowa. Dlatego kolor, kształt, rozmiar kamieni mogą się nieznacznie różnić w zależności od sztuki.

 

 100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

Dostępność: dostępny

Cena:

388,00 zł

szt.

Słuchowisko na temat kamienia czaroit

Słuchowisko na temat kamienia czaroit
Słuchowisko na temat kamienia czaroit

CZAROIT

Dostępność: dostępny

Cena:

0,00 zł

szt.

Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.
Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Golden Healer

 

Kryształ o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. 

Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry.  Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Bransoletka z Kryształów w formie koła i kropli z srebrną (925), pozłacaną kulką

Wielkość: ca 20 cm

 

Otrzymasz dokładnie tę bransoletkę Golden Healer, która jest na zdjęciu!

Golden Healer to wyjątkowy Złocisty Kwarc, o wyjątkowej sile ochronnej. Posiada tak silne światło, że służy jako tarcza ochronna od negatywnych energii. Rozpuszcza niskie wibracje i usuwa blokady. Wzmacnia i utrzymuje wszystkie pozytywne energie.

Medytując z tym kryształem, czujesz jak Twoje wewnętrzne słońce rośnie, a Ty stajesz się silniejszy/a.

Kamień dodaje siły i odwagi do działania i realizacji marzeń.

Ułatwia i wspomaga leczenie w każdym aspekcie i na każdym poziomie: ciała, aury, ducha, umysłu - współdziała z czakrami: splotu słonecznego, trzeciego oka i korony, lecząc je i wzmacniając, również wszystkie inne czakry.

Golden Healer posiada właściwości silnie lecznicze. Regeneruje i przywraca do zdrowia wszystkie komórki w całym ciele.

Kamień ten wprowadza pozytywne myślenie i chęć życia, oraz otwiera na ZWYCIĘSTWO i harmonię, w każdej dziedzinie życia. Pomaga podążać zgodnie z planem naszej duszy - realizować swoją misję Tutaj i Teraz, a także odnaleźć swoje powołanie i osiągnąć sukces.

Światło, Siła i Moc, która jest zawarta w tym niezwykłym krysztale, pomaga w łączeniu się z Siłą Źródła, boskości i utrzymywać je w pełnej mocy.

Złota energia Golden Healer przyciąga bogactwo duchowe i materialne.

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

433,00 zł

szt.

Talizman od Lastomine - Chryzokola, kamień spokoju i wyciszenia. Łagodzi lęki i niweluje poczucie winy. Ułatwia dostęp do wiedzy i mądrości wyższej. Silnie działa na czakrę serca i gardła. Idealny zwłaszcza dla kobiet.

Talizman od Lastomine - Chryzokola, kamień spokoju i wyciszenia. Łagodzi lęki i niweluje poczucie winy. Ułatwia dostęp do wiedzy i mądrości wyższej. Silnie działa na czakrę serca i gardła. Idealny zwłaszcza dla kobiet.
Talizman od Lastomine - Chryzokola, kamień spokoju i wyciszenia. Łagodzi lęki i niweluje poczucie winy. Ułatwia dostęp do wiedzy i mądrości wyższej. Silnie działa na czakrę serca i gardła. Idealny zwłaszcza dla kobiet.

Talizman od Lastomine - Chryzokola

Kamień spokoju i wyciszenia. Łagodzi lęki i niweluje poczucie winy. Ułatwia dostęp do wiedzy i mądrości wyższej. Silnie działa na czakrę serca i gardła. Idealny zwłaszcza dla kobiet.

Wielkość: 38 mm x 20 mm x 10 mm

Pochodzenie: Meksyk

Otrzymasz dokładnie ten kamień, który jest na zdjęciu.

Chryzokola jest wyjątkowym minerałem. Jednym z nielicznych, który bardzo silnie działa na większość czakr, odblokowując je i aktywując ich pracę. Przede wszystkim jest kamieniem mówców, więc działa na czakrę gardła (pomaga wypowiadać, znajdywać właściwe słowa), ale również pobudza do działania czakrę serca, wprowadzając miłość i umiejętność wybaczania. 

Chryzokola jest idealnym kamieniem do medytacji. Stymuluje czakrę trzeciego oka, pobudzając zdolności paranormalne, takie jak jasnowidzenie, czy telepatię.

Pracując z czakrą splotu słonecznego, ułatwia kontakt z Wyższym "ja", ale przede wszystkim pomaga odejść od negatywnych emocji, myśli, oraz pozbyć się uczucia strachu i winy, również zwiększa moc i siłę osobistą, dodając odwagi, kreatywności i chęci do działania.

Chryzokola to kamień kobiet: pomaga starszym, doświadczonym kobietom wyrazić swoją wiedzę i doświadczenie poprzez pisanie, malarstwo, muzykę, rękodzieło czy aktorstwo. Również, łagodzi bóle menstruacyjne oraz wszelkie dolegliwości związane z menopauzą. Korzystnie wpływa na przebieg ciąży jak i sam poród. Chroni przed wczesnym porodem oraz poronieniem. Odpręża i zmniejsza bóle porodowe. 

Chryzokola jest uważana za kamień dobrobytu, zwłaszcza dla osób prowadzących swoją firmę - zajmujących się biznesem, oddziałujący na zdolności analityczne i intuicyjne. Stymuluje umysł i jednocześnie uspokaja emocje.

To kamień przebaczenia, pokoju i wzmocnienia więzi emocjonalnych.

Talizman jest wykonany na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na tzw. żywych kamieniach. Gwarantuje również, że wszystkie talizmany i amulety wykonane przez Lastomine, są odpowiednio przechowywane i posiadają jedynie pozytywne energie.

   100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

      Ważne: Energetyzowanie talizmanu i łączenie z aurą osoby, dla której będzie przeznaczony, trwa od 7 do 10 dni. Talizman mogę wysłać, kiedy będzie gotowy. Paczuszki wysyłam z Niemiec, na cały Świat. Czas dostarczenia przesyłki trwa max. do 14 dni. Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

   Każdy talizman zawiera w sobie Siły Światła - jest talizmanem anielskim. Zaraz po jego otrzymaniu, od razu wyczujesz jego moc i anielskie wibracje. Do każdego talizmanu dołączony jest sznureczek z naturalnego materiału. Można go zamienić na łańcuszek, ale nie polecam rzemyków (zawierają negatywne energie - strach i zabijanie zwierząt).

   Talizmany można również zamawiać dla innych osób. Proszę wtedy o opis sytuacji, w jakiej ma pomóc oraz dane tej osoby.

         

   E-mail: lastomine@gmail.com

   Blog: www.lastomine.com

 

Dostępność: dostępny

Cena:

577,00 zł

szt.

Wyjątkowy wisiorek "Drzewo Świata" z łańcuszkiem 70 cm i pudełeczkiem. Ręcznie wykonany.

Wyjątkowy wisiorek "Drzewo Świata" z łańcuszkiem 70 cm i pudełeczkiem. Ręcznie wykonany.
Wyjątkowy wisiorek "Drzewo Świata" z łańcuszkiem 70 cm i pudełeczkiem. Ręcznie wykonany.

Wyjątkowy wisiorek "Drzewo Świata" z łańcuszkiem 70 cm i pudełeczkiem. Ręcznie wykonany.

wisiorek posrebrzany
Z niezliczonymi małymi szklanymi kryształkami
Z łańcuchem 70 cm z posrebrzanego mosiądzu. ø 35 mm, w pudełku na biżuterię

Yggdrasil - Drzewo Świata, jest sanktuarium nordyckiej mitologii, pośrednikiem między różnymi sferami istnienia. "Korzenie są w podziemiu, a gałęzie dla niebiańskich sfer. Symbol Drzewa Świata nie jest związana z położeniem geograficznym, ale raczej mówi, że energie te są otwarte dla tych, którzy szukają swego pochodzenia w głębi serca. W nim (w sobie, w Twoim wnętrzu) pytaj o uzdrowienie, wiedzę, siłę i ochronę.

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

E-mail (sklep): lastomine.pl@gmail.com

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.wordpress.com

 

Dostępność: dostępny

Cena:

266,00 zł

szt.

UNIKAT! Opal Honduras, kamień inspiracji, ale również silnie ochronny . Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

UNIKAT! Opal Honduras, kamień inspiracji, ale również silnie ochronny . Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.
UNIKAT! Opal Honduras, kamień inspiracji, ale również silnie ochronny . Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

UNIKAT! Opal Honduras,

kamień inspiracji, ale również silnie ochronny. Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Jeden z najdroższych i najpiękniejszych kamieni na świecie. 

W czasach prekolumbijskich, opale były cenione bardziej niż złoto. Do dnia dzisiejszego należą do szczególnie cennych i efektownych kamieni na świecie.

Wielkość: 57 mm x 27 mm x 10 mm

Waga: 23 g

Pochodzenie: Opal pochodzą z prowincji Lempira w Hondurasie

Ze sznureczkiem do zawieszenia.

Otrzymasz dokładnie ten kamień, który jest na zdjęciu!

Nie ma dwóch takich samych kamieni.

Jest możliwość zapłaty w ratach - kontakt e-mail: lastomine@gmail.com

Opale to jedne z najpiękniejszych i zarazem najdroższych kamieni na świecie. Zachwycają paletą barw i cudownymi właściwościami. Istnieje wiele odmian opali: Ogniste, Honduras, Boulder, Anden, Dublette i inne. Najczęściej klasyfikuje się je, poprzez barwy, czyli mleczny, niebieski, czarny, biały, bezbarwny itd.

Opale należą do mineraloidów, z grupy krzemianów. To kamienie szlachetne używane do wyrobu drogocennej biżuterii i chętnie poszukiwane przez kolekcjonerów. Cena kamieni opalowych zależy od ich wielkości, atrakcyjności zabarwienia lub wzoru barwnego. 

Trzeba wiedzieć, że opal to jeden z delikatniejszych kamieni, o twardości między 6 i 6,5 w skali Mosha, dlatego wymaga starannej pielęgnacji i odpowiedniego przechowywania.

Opal to kamień pasji i kreatywności. Kamień miłości i namiętności. Dodaje radości, chęci życia i pomaga w dążeniu do realizacji marzeń. Daje wewnętrzny spokój, wprowadzając harmonię w nasze życie.  Wprowadza równowagę emocjonalną i fizyczną.

Fizycznie, pomaga w uleczeniu chorób serca, depresji; chorób oczu - poprawia wzrok; idealny dla osób z niskim ciśnieniem krwi, oraz dla osób, które mają problem z wysokim cholesterolem. Przyspiesza przemianę materii. 

Opal oznacza radość, radość życia, pogodę ducha, kreatywność oraz przeciwdziała zahamowaniom, blokadom i depresji.
Opal to kamień szlachetny, który wnosi radość i spokój dzięki technologii grze.
Opal promuje dobre samopoczucie (bycie szczęśliwym) i pozwala trochę zapomnieć o codziennym życiu. Aktywuje w Tobie „wewnętrzne” dziecko.

Honduras opal: Opale pochodzą z prowincji Lempira w Hondurasie. Opal honduraski daje nam nadzieję i radość życia, której czasami brakuje, szczególnie w ciemnych porach roku (jesień i zima), ale także w trudniejszych momentach naszego życia. Kamień potęguje doznania i odczucia, pobudza wyobraźnię i kreatywność - ciemne barwy natury dopełniają żywe, kolorowe obrazy wewnętrzne. Jest silnym kamieniem duchowym i ochronnym - chroni przed negatywnymi myślami, oraz wampiryzmem energetycznym i istotami mroku; opal Honduras może chronić nas przed niepożądanymi wpływami zewnętrznymi, dzięki czemu możemy skoncentrować się na siłach wrodzonych - na talentach i darach, które otrzymaliśmy i chcemy aktywować. Wprowadza optymizm i radość. Pozwala skupić się na tym co dla nas ważne.

Opale są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju uderzenia, kosmetyki i środki czyszczące.

Nie lubi słońca!!!

Oczyszcza się go w kąpieli wodnej, oraz promieniach Księżyca.

 

100 % naturalne kamienie szlachetne.

 

  E-mail: lastomine@gmail.com

  Blog: https://lastomine.com/

Dostępność: dostępny

Cena:

1 333,00 zł

szt.

Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.
Golden Healer - Bransoletka o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry. Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Golden Healer

 

Kryształ o złocistej mocy Słońca. Złocisty Kwarc do pracy energetycznej i medytacji. 

Najwyższy promień Światła - leczy i wzmacnia wszystkie czakry.  Siła Zwycięstwa i mądrości wyższej.

Bransoletka z Kryształów w formie koła i kropli z srebrną (925), pozłacaną kulką

Wielkość: ca 18 cm

 

Otrzymasz dokładnie tę bransoletkę Golden Healer, która jest na zdjęciu!

Golden Healer to wyjątkowy Złocisty Kwarc, o wyjątkowej sile ochronnej. Posiada tak silne światło, że służy jako tarcza ochronna od negatywnych energii. Rozpuszcza niskie wibracje i usuwa blokady. Wzmacnia i utrzymuje wszystkie pozytywne energie.

Medytując z tym kryształem, czujesz jak Twoje wewnętrzne słońce rośnie, a Ty stajesz się silniejszy/a.

Kamień dodaje siły i odwagi do działania i realizacji marzeń.

Ułatwia i wspomaga leczenie w każdym aspekcie i na każdym poziomie: ciała, aury, ducha, umysłu - współdziała z czakrami: splotu słonecznego, trzeciego oka i korony, lecząc je i wzmacniając, również wszystkie inne czakry.

Golden Healer posiada właściwości silnie lecznicze. Regeneruje i przywraca do zdrowia wszystkie komórki w całym ciele.

Kamień ten wprowadza pozytywne myślenie i chęć życia, oraz otwiera na ZWYCIĘSTWO i harmonię, w każdej dziedzinie życia. Pomaga podążać zgodnie z planem naszej duszy - realizować swoją misję Tutaj i Teraz, a także odnaleźć swoje powołanie i osiągnąć sukces.

Światło, Siła i Moc, która jest zawarta w tym niezwykłym krysztale, pomaga w łączeniu się z Siłą Źródła, boskości i utrzymywać je w pełnej mocy.

Złota energia Golden Healer przyciąga bogactwo duchowe i materialne.

 

Dostępność: dostępny

Cena:

433,00 zł

szt.

Talizman od Lastomine - Hematyt - dający ochotę do życia, aktywność, odwagę i siłę. Silnie chroniący - lustro, odbija wszystkie negatywne energie - Czakra Podstawy

Talizman od Lastomine - Hematyt - dający ochotę do życia, aktywność, odwagę i siłę. Silnie chroniący - lustro, odbija wszystkie negatywne energie - Czakra Podstawy
Talizman od Lastomine - Hematyt - dający ochotę do życia, aktywność, odwagę i siłę. Silnie chroniący - lustro, odbija wszystkie negatywne energie - Czakra Podstawy

Talizman od Lastomine - Hematyt - dający ochotę do życia, aktywność, odwagę i siłę. Silnie chroniący - lustro, odbija wszystkie negatywne energie.

Wielkość: 40 mm     Waga: 17 g

Kamień z hematytu ze sznureczkiem do zawieszenia.

Hematyt posiada barwę stalowo - czarną o blasku metalicznym. Posiada silne właściwości ochronne - odbija negatywne energie (tak jak lustro, w magii ochronnej, pozytywnej - odbija zło). Jest kamieniem wyjątkowym, aktywizuje w nas ukryte siły, które pozwalają nam sprostać wyzwaniom dnia codziennego. Dodaje Siły, Mocy i Odwagi - Kamień Wojowników (symbolizuje Tarczę i Miecz jednocześnie). Wspiera proces zdrowienia. Pomaga zmienić marzenia w rzeczywistość. Pomaga przetrwać trudne momenty w naszym życiu. Posiada niesamowitą moc samoleczenia - kiedy zrobimy rysę na jego powierzchni, a potem przetrzemy ją palcem, to ona prawdopodobnie zniknie. 

Zapewnia wygrywanie procesów sadowych, ponadto przyciąga prorocze sny, które ostrzegają przed niebezpieczeństwami. Pomaga w rekonwalescencji w osłabieniu i po chorobie, w skurczach mięśni, w bezsenności, w namiętności, zdrowiu i witalności, sukcesie, wydobywa z depresji - wprowadzając światło do naszego życia, wzmacnia odporność na stres. Dotlenia organizm. Uśmierza bóle reumatyczne, Wspomaga w zroście złamanych kości, w zapaleniu płuc i w dolegliwościach wątroby. Hematyt czyści krew, dając energię i ciepło.  Wpływa korzystnie na płodność. Działa kojąco na opuchnięcia i nabrzmienia, jest dobrym środkiem przeciwko rwie kulszowej. Hamuje krwawienia i regeneruje chore komórki. Leczy stany zapalne. Hematyt użyty z karneolem wzmacnia koncentrację. Jest dobrym kamieniem ochronnym – posiadając hematyt jesteśmy w szczególnie silnym kontakcie z naturą.

Jest naturalnym tlenkiem żelaza - ułatwia wchłanianie żelaza do organizmu - idealny dla kobiet. 

Dostępność: dostępny

Cena:

288,00 zł

szt.

Piękne i delikatne kolczyki z Larimaru w srebrze rodowanym - Larimar - kamień mitycznej Atlantydy, boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi

Piękne i delikatne kolczyki z Larimaru w srebrze rodowanym - Larimar - kamień mitycznej Atlantydy, boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi
Piękne i delikatne kolczyki z Larimaru w srebrze rodowanym - Larimar - kamień mitycznej Atlantydy, boskiej świadomości - ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi

Piękne, delikatne kolczyki z larimaru

srebro (925) rodowane

kamień okrągły o wielkości 6 mm

otryzmasz kolczyki  zapakowane w pięknym pudełeczku

Cudowny prezent dla ukochanej kobiety.

Ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi. Łączy z wyższą wiedzą, świadomością, siłą. Działa niesamowicie mistycznie, podnosi wibracje; pomaga osiągnąć zdolności tzw. paranormalne jak jasnowidzenie, telepatia, podróże astralne, samo uzdrowienie; pomaga zobaczyć poprzednie inkarnacje; usuwa wszelkie blokady, ograniczenia, negatywne wibracje; leczy depresje i stany lękowe; łączy z własnym Ja, z duszą przewodnią. Pomaga znaleźć przewodnika duchowego w świecie innych wymiarów; pomaga nawiązać głębszy kontakt z własnym Zwierzęciem, czy Rośliną Mocy; otwiera widzenie i sztukę rozróżniania miejsc pozytywnych od negatywnych; chroni przed fałszywymi ludźmi; pomaga poznać intencje innych; pomaga odkryć własne powołanie i swoją ścieżkę; w miłości ułatwia znalezienie swojej właściwej drugiej połowy.

zdrowotnie: leczy alergie, wzmacnia odporność na grzyby, bakterie i wirusy; łagodzi bóle korzonków nerwowych czy tzw. "postrzały"; harmonizuje prace wątroby i żołądka

Idealny dla osób, które prowadzą własną działalność, własną firmę - wspomaga także finansowo, przyciąga realizacje celu

To jeden z niezwykle rzadkich minerałów o wielkiej mocy. Zwany jest Kamieniem Atlantydy, Kamieniem Atlantów. Wydobywany jest tylko w jednej jedynej kopalni na świecie - niestety, bardzo często jest podrabiany. Prawdziwy Larimar to niezwykła rzadkość, dlatego ma swoją cenę.

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

 

E-mail (sklep): lastomine.pl@gmail.com

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

 

Dostępność: dostępny

Cena:

319,90 zł

szt.

Unikatowa "złota" bransoletka - wąsy piaskowane, z kamieniem spinel - srebro pr.925, złocone - ręcznie wykonana

Unikatowa "złota" bransoletka - wąsy piaskowane, z kamieniem spinel - srebro pr.925, złocone - ręcznie wykonana
Unikatowa "złota" bransoletka - wąsy piaskowane, z kamieniem spinel - srebro pr.925, złocone - ręcznie wykonana

Elegancka złota bransoletka z fasetowanymi czarnymi spinelami!

Bransoletka z wąsów piaskowanych

Pozłacane srebro 925, piaskowana powierzchnia z sześcioma czarnymi fasetowanymi spinelami (3mm).

Pochodzenie spineli: Rosja; Masa kamienia 0,8 ct.

Wymiary bransoletki 6,3 cm x 2,2 cm, średnica wewnętrzna 6 cm x 4,2 cm.

Waga srebra 25g

Otrzymasz dokładnie pokazaną bransoletkę.

Do bransoletki pasują również kolczyki i wisiorek. 

Cudowny komplet - wyjątkowa biżuteria

 

Spinel

 dodaje odwagi, dodaje otuchy i promuje pewny siebie stosunek do życia. Zmniejsza stres, a także lęki i ułatwia zmiany lub nowe sytuacje życiowe. Nie ważne, czy w związku czy w sferze zawodowej. Spinel również pozwala zaakceptować siebie i być asertywnym oraz zapewnia większą spójność myślenia i działania. Wspiera autoterapię i chroni przed wpływem innych. Spinel jest uważany za kamień medytacji i wewnętrznego spokoju, a także jest nazywany kamieniem ochronny dla duszy.

Dodaje sił witalnych i chęci życia.

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

1 399,00 zł

szt.

Piękny wisiorek z peridotu w srebrze (próba 925). Ręczne wykonanie. Kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Kamień odwagi, realizacji planów i marzeń. CZAKRA SERCA

Piękny wisiorek z peridotu w srebrze (próba 925). Ręczne wykonanie. Kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Kamień odwagi, realizacji planów i marzeń. CZAKRA SERCA
Piękny wisiorek z peridotu w srebrze (próba 925). Ręczne wykonanie. Kamień duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Kamień odwagi, realizacji planów i marzeń. CZAKRA SERCA

Piękny wisiorek z Peridotu 

 

Wisiorek Peridot Cushion (kwadraty), platynowany 3.1cm (bez sznurka)

Dwie fasetowane poduszki z oliwinu w połączeniu z błyszczącym srebrnym elementem dają piękny wisior!

Wszystkie kaboszony są fasetowane i oprawione. Oprawa kamieni wykonana jest z powlekanego platyną, wysokopolerowanego srebra próby 925.

w tym Oczko (średnica wewnętrzna 5mm), zawieszka z kamieniem ma wymiary 3,1 x 0,8cm.

Dwa kaboszony mają wymiary 6 x 6 mm i ważą 2,2 ct srebra 1,4 g.

Otrzymasz dokładnie taki, jak na zdjęciu ręcznie robiony wisiorek!

Ze względu na oliwkowo-zielony kolor i bogaty w magnez skład oliwin znany jest również jako oliwin. W porównaniu z innymi kamieniami szlachetnymi jest to zawsze zielony kolor, który może zmieniać się od jasnozielonego do zielonego jabłka.

 

Piękny prezent dla ukochanej osoby!

Peridot to bardzo rzadka, szlachetna odmiana Oliwinu. Czasami bywa nazywany Chryzolitem. Nazwa Oliwin pochodzi od charakterystycznej złocistooliwkowej barwy.
Peridot jest kamieniem dodającym odwagi w realizacji ważnych dla nas planów i marzeń. Odwaga i podejmowanie trudnych decyzji to nic innego jak otwarcie na ludzi i możliwości, które są wokół.

 Peridot jest także kamieniem duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Możemy osiągnąć sukces osobisty i zawodowy, jeśli nie obawiamy się popłynąć z nurtem wydarzeń. Oprócz tego, że doświadczymy sukcesów (np. w związku partnerskim, w rodzinie, dobrej pracy, zdrowiu), to będziemy zdolni je utrzymać. Dla niektórych jest to bardziej trudne niż samo ich zdobycie.

Zielona barwa Peridotu wytwarza energię, dzięki której czujemy się lekko, spontanicznie, spokojnie i szczęśliwie. Uświadamiamy sobie, że problemy wymagające rozwiązania NIE są nami - są na zewnątrz, nie dotykają nas i nie ranią.

 

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.com

Dostępność: dostępny

Cena:

633,00 zł

szt.

Kryształ Górski - Naturalne nieobrabiane bryłki, skałki, do tworzenia zdrowotnej wody pitnej

Kryształ Górski - Naturalne nieobrabiane bryłki, skałki, do tworzenia zdrowotnej wody pitnej
Kryształ Górski - Naturalne nieobrabiane bryłki, skałki, do tworzenia zdrowotnej wody pitnej

Kryształ górski - Naturalne nieobrabiane bryłki, skałki, do tworzenia zdrowotnej wody pitnej.

Waga: 100 g (na 1 litr wody)

Kryształ górski właściwości: "Król kryształów - sól ziemi". Usuwa wszelkie blokady, wspomaga w nadwrażliwości, uczuciu osłabienia, przy przygnębieniu, rozpaczy, lękach, traumie; pomaga uwolnić się od nałogów; wzmacnia logiczne myślenie, zapamiętywanie; dodaje sił witalnych; wzmacnia układ immunologiczny, pomaga odblokować przepływ energii w meridianach. Pomocny przy stanach zapalnych, bólach głowy i migrenach, bólach żołądka, krzyża i kręgosłupa, a nawet przy bólach nowotworowych; poprawia wzrok (jaskra, katarakta, zez, krótkowzroczność); wspomaga leczenie skórne: żylaki, oparzenia, rany, reakcje alergiczne.

Stosowanie: Bryłki kamienia należy przed pierwszym użyciem, opłukać w chłodnej wodzie. Następnie włożyć skałki do szklanego dzbanka (nie używamy plastikowych pojemników) i zalać litrem wody. Najlepiej zostawić na noc. Pić kilka razy dziennie, małymi łyczkami. terapię prowadzić od 3-ch do 4-ch tygodni, a następnie zrobić np. dwutygodniową przerwę. 

Na litr wody możemy użyć od 100 g do 150 g skałek. Do tworzenia wody pitnej z kryształu górskiego, możemy dodać bryłki ametystu, oraz kwarcu różowego. Te minerały bardzo dobrze się uzupełniają.

Ważne: Do tworzenia wody pitnej używamy jedynie kamieni do tego przystosowanych, czyli naturalnych, nieszlifowanych, nieobrabianych - skałki, bryłki. One nigdy nie tracą swoich właściwości! Należy jednak pamiętać o ich energetyzowaniu, tak jak każdy talizman czy amulet. Przynajmniej raz w miesiącu wkładamy je do miseczki i pod chłodną, bieżącą wodą oczyszczamy, aby następnie energetyzować je w promieniach słonecznych lub położyć je pod dużym pięknym drzewem.

Kryształ górski - bryłki, wkładamy raz w miesiącu do miseczki i pod bieżącą, chłodną wodą oczyszczamy przez około 5 min. Następnie energetyzujemy w promieniach słonecznych - min. godzinę czasu.

Dostępność: dostępny

Cena:

188,00 zł

szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl