Witam Cię w moim magicznym sklepiku. Znajdziesz tutaj talizmany i amulety;

biżuterię z kamieniami szlachetnymi najwyższej jakości, a także przepowiednie i rytuały anielskie.

W każdym kamieniu odnajdziesz Światło, Dobro i Miłość.

Potrzebujesz pomocy i wsparcia? Jestem tutaj, żeby Ci pomóc.

Jestem tutaj dla Ciebie!

 Twoja Lastomine

   

 

 

 

Reinkarnacja: cykl odrodzenia 0

Reinkarnacja od tysięcy lat odgrywa ważną rolę w wielu kulturach. Pomysł, że czyjaś dusza istnieje poza materią fizyczną i rodzi się raz po raz, wydaje się tak stary jak sama ludzkość.Wiele odrodzeń daje twojej duszy szansę na rozwój i pewnego dnia osiągnięcie oświecenia. Możesz promować rozwój swojej duszy, angażując się w pracę nad świadomością i transformacją. Ponadto Bóg i wszechświat zawsze pomagają ci poszerzać twoją świadomość – na przykład poprzez moc boskich promieni.

Co to jest reinkarnacja?

Reinkarnacja to odrodzenie duszy. To istnieje niezależnie od ciała i reinkarnuje się raz po raz w nowym życiu, aby stawiać sobie zadania uczenia się i rozwijania swojej świadomości. Dusza znajduje się w cyklu życia i śmierci, który – zgodnie z tradycją buddyjsko-hinduską – można w pewnym momencie przerwać poprzez dalszy rozwój.

Celem każdej duszy jest zatem nauka poprzez pobyty na ziemi, osiągnięcie wyższej świadomości i cieszenie się życiem ze wszystkimi jego możliwościami. W trakcie wielu różnych wcieleń tworzona jest coraz doskonalsza świadomość. Nie jest to jednak w żaden sposób konkurencja. Każda reinkarnacja ma swoją szczególną wartość dla świadomości. Nie ma tutaj żadnych błędów. Każde doświadczenie jest częścią procesu dojrzewania. Nie musisz się wcale martwić, że przypadkowo popełnisz błędy. Nasza dusza nie zna linearnego rozumienia czasu. Masz do dyspozycji nieskończoną liczbę odrodzeń, aby zadośćuczynić i wzrastać w świadomości.

Nawiasem mówiąc: wiele światopoglądów i religii nie ogranicza reinkarnacji tylko do ludzkich ciał. Zakładają, że dusza może również wcielić się np. w zwierzę, a nawet w roślinę.

Znaczenie reinkarnacji w buddyzmie

W buddyzmie ciągła reinkarnacja jest w rzeczywistości bardziej złem koniecznym. Ideałem buddysty jest wydostanie się w pewnym momencie z wiecznego cyklu i spoczynek jako dusza na wyższym poziomie świadomości. Następnie wchodzi w nirwanę. Rodzenie się raz za razem jest zatem ideą negatywną

Jednak droga do nirwany jest długa i wyboista. Prosi waszą duszę, aby oddaliła się od ego i stała się przepuszczalna. Wszystko, co egocentryczne – na przykład silna samoświadomość jako jednostki w przeciwieństwie do innych – przeszkadza ci na drodze do oświecenia. Na ziemi można żyć tylko w dualności – czyli podziale na dwoje. Jesteś ty i inni, radość i smutek, nienawiść i miłość i wiele innych przeciwieństw. Twój umysł może pojąć świat tylko poprzez postrzeganie takich przeciwieństw. Ale na drodze do oświecenia oderwiesz się od tego i rozpoznasz całość całego wszechświata. Wszystko, co dzieje się na świecie, jest częścią większej całości.

Nie czujesz się jeszcze połączony z doskonałością wszechświata i nadal tkwisz w swoim ego? Medytacja jest uważana za doskonały sposób na ćwiczenie umysłu – jeśli oczywiście jest wykonywana regularnie.

W buddyzmie dominuje idea karmy. Są to energie, którymi człowiek lub istota obciąża się w ciągu własnego życia. W zależności od tego, jak ktoś przeżył życie, wynika z tego określona karma. To również określa charakter następnej reinkarnacji. Zgodnie z naukami buddyjskimi jakość twojej obecnej inkarnacji określa zadania uczenia się, które otrzymasz w następnym życiu.

czytaj całość »
Nowy Rok 2023 – Życzenia Noworoczne, oraz jak zmienić Nowy rok, aby był pozytywny? 0

Kochani szystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023!

Niech spelnia sie wszystkie Wasze marzenia, niech w Waszych sercach zawita radosc i milosc. Niech zdrowie i sily witalne beda w Waszych cialach, a obfitosc duchowa i materialna towarzyszy kazdego dnia.

Jak zmienic Nowy rok, aby byl pozytywny?

8 rzeczy, które moga zmienić na lepsze Twoje życia!

Wdzięczność

zastanów się za co możesz być wdzięczna-y, co otrzymałaś-eś w zeszłym roku? Jestem pewna, że znajdziesz wiele takich rzeczy, sytuacji lub napotkanych ludzi na swojej drodze. Podziekuj Siłom Światła, Siłom Boskim za te dary, a tym samym otworzysz się na kolejne cudowne przypływy, bogactwa duchowe i materialne, na piekne niespodzianki w nowym roku.

Akceptacja siebie

zaakceptuj siebie taką/im jaką/im jesteś. Z wszystkimi zaletami i wadami, nad którymi trzeba popracować. Pamiętaj, że to jest proces. Nikt nie jest doskonały. Pokochaj siebie i odkryj na nowo. Jakie masz talenty? Zacznij je realizować – nie patrz na innych. Słuchaj swojego serca, a nie złych doradców. Afirmacja: „Kocham i akceptuję siebie”

 

czytaj całość »
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl