Nowy Rok 2023 – Życzenia Noworoczne, oraz jak zmienić Nowy rok, aby był pozytywny? 0

Kochani szystkiego najlepszego w Nowym Roku 2023!

Niech spelnia sie wszystkie Wasze marzenia, niech w Waszych sercach zawita radosc i milosc. Niech zdrowie i sily witalne beda w Waszych cialach, a obfitosc duchowa i materialna towarzyszy kazdego dnia.

Jak zmienic Nowy rok, aby byl pozytywny?

8 rzeczy, które moga zmienić na lepsze Twoje życia!

Wdzięczność

zastanów się za co możesz być wdzięczna-y, co otrzymałaś-eś w zeszłym roku? Jestem pewna, że znajdziesz wiele takich rzeczy, sytuacji lub napotkanych ludzi na swojej drodze. Podziekuj Siłom Światła, Siłom Boskim za te dary, a tym samym otworzysz się na kolejne cudowne przypływy, bogactwa duchowe i materialne, na piekne niespodzianki w nowym roku.

Akceptacja siebie

zaakceptuj siebie taką/im jaką/im jesteś. Z wszystkimi zaletami i wadami, nad którymi trzeba popracować. Pamiętaj, że to jest proces. Nikt nie jest doskonały. Pokochaj siebie i odkryj na nowo. Jakie masz talenty? Zacznij je realizować – nie patrz na innych. Słuchaj swojego serca, a nie złych doradców. Afirmacja: „Kocham i akceptuję siebie”

Odcięcie się – pożegnanie

pożegnaj się z osobami, które nic nowego i nic pozytywnego nie wnoszą do Twojego życia, a wręcz przeciwnie…, ściągają Cię w dół… Nie mogłaś-eś rozwinąć skrzydeł? Zastanów się dlaczego? To nie będzie łatwe, ale… pamiętaj, że pozbycie się starego, robi miejsce na NOWE! Poznasz inne osoby, dzięki którym będziesz mogła-gł żyć w lekkości i radości, oraz podążać drogą swojego serca.

Kontroluj myśli

Przejmij kontrolę nad swoimi myślami. Staraj się myśleć pozytywnie, usuwając natychmiast wszystkie negatywne myśli, które się pojawiają. Na początku to wcale nie będzie łatwe, ale trening czyni mistrza. Pamiętaj, że wszystkie myśli zwłaszcza teraz, się materializują. Przyciągaj do swojego życia „świadomie” tylko to co czyste i piękne. Zobaczysz jak szybko Twoje życie będzie się poytywnie zmieniać.

Praca nad realizacją marzenia

Wybierz jedno marzenie, umiejętność, którą zawsze chciałaś-eś rozwijać. To ten czas! Włóż w tę nauke umiejętności, całą swoją energię i wysiłek w realizację. Nie rozdrabniaj się na części, myśląc o innych celach na ten rok – „łyżeczką a nie chochlą” dojdziesz do celu. Zrealizujesz jedno marzenie, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząc doskonalić kolejne. Możesz dokonać cudu! Sama-m się zdziwisz, jakie to proste.

Zaangażowanie

zaangażuj się w każdy wyznaczony Twój cel i nigdy nie oglądaj się za siebie. Pamiętaj, że masz wpływ tylko na przyszłość. Osiągniesz jeden cel, to zacznij realizować kolejny. Idź do przodu! Jeśli napotkasz na przeszkody…, nie poddawaj się. Problemy są po to, aby je pokonać.

Aktywuj hormon szczęścia

codziennie „ruszaj się”, a nawet porządnie spoć się, uprawiajać jakiś sport, lub chociaż robiąc codzienny spacer. Każdego dnia! Wysiłek fizyczny aktywuje hormon szczęścia! Niech to będzie Twoim noworocznym postanowieniem. Będziesz się uśmiechać częściej i uodpornisz na stres i nowe wyzwania.

Nauka

Ucz się na każdym błędzie, który popełnisz. Staraj się od razu wyciągać wnioski i działać. Naprawisz wszystko w mgnieniu oka! Czasami dobrze jest się „wycofać”, spojrzeć na wszystko z „lotu ptaka” i popatrzeć co jest nie tak. Nabrać dystansu i kiedy już wiesz, to ruszyć z kopyta do przodu. Więcej już tego błęddu nie popełnisz. Zaufaj mi.

 

Jeśli jeszcze nie zrobiłaś-eś sobie planu na nowy rok, to jest na to właśnie teraz najlepszy czas. Działaj!

Życzę Tobie realizacji wszystkich marzeń i celów w nowym roku 2023

 

Pozdrawiam Cię cieplutko i świetliście

Twoja Lastomine


E-Mail: lastomine@gmail.com
Blog: https://lastomine.com
Facebook: https://www.facebook.com/Magicznastronalastomine/?fref=ts
YouTube: https://www.youtube.com/results?search_query=Lastomine

Instagram: https://www.instagram.com/lastomine/?hl=de

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl