❤️ SPRZEDANY - Kwarc Lemuriański, jeden z najsilniejszych Kryształów - Lemurian to siła uzdrawiania, wiedza wyższa, moc i niezwykła energia przekazana przez starożytną cywilizację Lemurian.

Dostępność: ❤️zapytaj o podobną/-y
Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: Lemurian 1

Opis

Kwarc Lemuriański

Jeden z najsilniejszych Kryształów

Lemurian to siła uzdrawiania, wiedza wyższa, moc i niezwykła energia przekazana przez starożytną cywilizację, Lemurian

Wielkość: 38 mm x 18 mm x 15 mm

Waga: 15,6 g

Otrzymasz ten kryształ lemuriański, który jest na zdjęciu!

Lemuria była cywilizacją podobną do Atlantydy. Te starożytne cywilizacje przechowywały dla nas swoją wiedzę w kryształach i możemy uzyskać dostęp do tej wiedzy, pracując z tymi kryształami. Kryształy „lemuriańskie” można rozpoznać po ich poprzecznych rowkach, tak zwanych „liniach lemuriańskich”.

Kryształy lemuriańskie są wyjątkowe pod wieloma względami. Występują na ławicach piasku, a nie w skupiskach lub glinie, ponieważ zwykle  kwarc "rośnie". Uważa się, że pozostawiono je tam celowo, ukryte w ławicach piasku, przechowując i zachowując wiedzę zaawansowanej i starożytnej cywilizacji lemuriańskiej. Mówi się, że każdy kryształ zawiera dane i przesłanie bezwarunkowej miłości. Co więcej, każdy z nich jest połączony z tymi ludami w czasie i przestrzeni. Kiedy cywilizacja lemuriańska miała przestać istnieć, to ich ludność zaprogramowała kryształy energią uzdrawiania, mądrości i wiedzy, aby ich następcy mieli dostęp do tych niezwykle cennych informacji.

Dlatego kryształy lemuriańskie są powszechnie używane do pracy z channelingiem, równoważenia i oczyszczania czakr, świadomego śnienia i pracy na rzecz jedności w świecie i w sobie. Ich subtelna energia jest niewiarygodnie silna, a wygląd nie wskazuje na moc.

Kamienie te nie są błyszczące, mają matowy wygląd i często noszą w sobie różową poświatę.

Oto cytat z Naishy Ahsian:
„Lemurian Seed Crystals bardzo emanują energią Yin lub żeńską i są potężnymi narzędziami do pogłębiania medytacji i pracy uzdrawiającej. Kryształy lemuriańskie mają taką strukturę, że docierają do eterycznych płaszczyzn ciała i ułatwiają podróże astralne.
Są bardzo potężni w pomaganiu w komunikowaniu się z duchowymi przewodnikami i aniołami”.


Lemuriańskie kryształy zawierają energie, które odblokowują i dostarczają to, co potrzebne jest, by pomóc planetom, gwiazdom, galaktykom albo jakiemukolwiek procesowi stwarzania w danym czasie. Formują kosmiczne siatki, łącząc planetę Ziemię z gwiazdami i je ze sobą nawzajem.

 Według Rudolfa Steinera, Lemurianie potrafili wykorzystywać właściwości i potencjał swojego mózgu w 100%, dzięki czemu dokonywali rzeczy, które nasza cywilizacja uznałaby za nieprawdopodobne cuda.

Mówi się, że kryształy lemuriańskie są najsilniejszymi kryształowymi wibracjami, jakie istnieją na planecie od samego początku stworzenia. 

 Zawierają wszystkie informacje i kody dla pełnego rozwoju ludzkości i Ziemi. 

Dobrze jest mieć lemuriański kryształ blisko ciała, aby stale uzdrawiał je i pozytywnie wpływał. Można go kłaść na miejsca chore.

 Medytuj z nim trzymając go na czakrze trzeciego oka, pozwalając swojemu duchowi przebudzić się i widzieć więcej. 

 Mają naprawdę potężną energię i są doskonałe do wspomagania pracy nad rozwojem duchowym.

 

 100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

  Każdy kamien zawiera w sobie Siły Światła - jest kamieniem anielskim. Zaraz po jego otrzymaniu, od razu wyczujesz jego moc i anielskie wibracje. 

 

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl