❤️ SPRZEDANY - Shattuckit - Talizman od Lastomine - Kamień jasności serca i umysłu, oraz prawdy. Wycisza i uspokaja. Kamień dla osób rozwijających się duchowo - ułatwia kontakt z Siłami Światła. Stymuluje czakrę czołową i gardła.

Dostępność: ❤️ aktualnie niedostępny
Cena: 577,00 zł 577.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: shattuckit

Opis

Shattuckit - Talizman od Lastomine 

Kamień jasności serca i umysłu, oraz prawdy. Wycisza i uspokaja. Kamień dla osób rozwijających się duchowo - ułatwia kontakt z Siłami Światła. Stymuluje czakrę czołową i gardła.

Wielkość: 40 mm x 21 mm x 8 mm

Waga: ca 13 g

Pochodzenie: Namibia - Afryka

Otrzymasz dokładnie ten Shattuckit, który jest na zdjęciu!

 

Shattuckit jest bardzo rzadkim krzemianem miedzi. Kamień o bardzo silnych wibracjach. Kamień duchowy, który aktywuje zdolności parapsychiczne (telepatia, jasnowidzenie, intuicja, medium), ułatwia kontakt ze Żródłem, oraz Istotami Świetlistymi. Idealny kamień dla osób zajmujących się rozwojem duchowym ( channeling, astrologia, medytacja, Reiki). 

Shattuckit zapewnia jasny wgląd w twoją własną duszę, a tym samym wyłącza zewnętrzną kontrolę. Wspaniały kamień do medytacji.

Pozwala łatwo zrozumieć wszelkie przekazy i wskazówki od Ducha. Kamień prawdy, uczy poprzez działanie, na dzielenie się nią z otoczeniem - kamień komunikacji. 

Praca z Shattuckitem pozwala nawet na całkowite usunięcie, oraz uwolnienie się, od powstałych w poprzednich inkarnacjach, wszelkich blokad, przysięg, przyrzeczeń, przekleństw, czy nakazów.

Jest również kamieniem ochronnym, przed złorzeczeniem, urokami, przekleństwami i wszelką negatywną energią.

Shattuckit to dobry kamień równoważący w tych gorączkowych czasach, który pomaga nam zachować zimną krew. Pomimo nieraz codziennych wzlotów i upadków oraz ciągle zmieniających się wobec nas pragnień i wymagań, możemy spokojnie i w równowadze kształtować życie. Zostawiamy za sobą balast i troski, z werwą i mocą wyczekujemy Nowego Początku.

Kamień mówców! Idealny dla osób posługujących się "słowem", czyli aktorów, nauczycieli, adwokatów, polityków czy piosenkarzy.

Stymuluje czakrę gardła i trzeciego oka.

Shattuckit odkryto po raz pierwszy w USA: w „Shattuck Mine” niedaleko Bisbee w Arizonie – stąd nazwa minerału. Pierwszego opisu dokonał w 1915 r. mineralog i geolog Waldemar Theodore Schaller (1882-1967). Złoża tego minerału znajdują się na całym świecie, np. na Helgolandzie, Grecji, Włoszech, Meksyku, Namibii, Norwegii i Anglii – szczególnie barwne Shattuckity pochodzą z Argentyny.

Kolor Shattuckitów waha się od jasnoniebieskiego, turkusowego i średniego niebieskiego z jasnoniebieskim kolorem obrysu.

Shattuckit ma jedwabisty połysk z przezroczystością. Załamanie jest często nierówne. Twardość Mohsa 3,5 w 10-punktowej skali twardości minerałów. Shattuckit jest jednym z miękkich minerałów. 

Shattuckit to rzadki minerał, który jest interesujący przede wszystkim w kolekcjach, ale jest również przetwarzany na biżuterię, szczególnie stosuje się gładkie szlify (np. szlif kaboszonowy).

Zdrowotnie: Shattuckit posiada mało znane właściwości lecznicze. Wiemy, że oczyszcza umysł z negatywnych myśli. Przyspiesza wszelkie procesy leczenia organizmu. Pomaga w leczeniu zapalenia migdałków, gardła (Angina, chrypka), śledziony i woreczka żółciowego.

 

Talizman jest wykonany na kamieniach o najwyższych wibracjach pozytywnych, na tzw. żywych kamieniach. Gwarantuje również, że wszystkie talizmany i amulety wykonane przez Lastomine, są odpowiednio przechowywane i posiadają jedynie pozytywne energie.

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

Ważne: Energetyzowanie talizmanu i łączenie z aurą osoby, dla której będzie przeznaczony, trwa od 7 do 10 dni. Talizman mogę wysłać, kiedy będzie gotowy. Paczuszki wysyłam z Niemiec, do całej Europy. Czas dostarczenia przesyłki trwa max. do 14 dni. Bardzo proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Każdy talizman zawiera w sobie Siły Światła - jest talizmanem anielskim. Zaraz po jego otrzymaniu, od razu wyczujesz jego moc i anielskie wibracje. Do każdego talizmanu dołączony jest sznureczek z naturalnego materiału. Można go zamienić na łańcuszek, ale nie polecam rzemyków (zawierają negatywne energie - strach i zabijanie zwierząt).

Talizmany można również zamawiać dla innych osób. Proszę wtedy o opis sytuacji, w jakiej ma pomóc oraz dane tej osoby.

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl