BESTSELLER - Inkarnacja. Odczyt siedmiu inkarnacji. Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. W jakich czasach żyłeś, kim byłeś, czym się zajmowałeś? Bez regresji hipnotycznej. Odczytanie inkarnacji za pomocą jasnowidzenia.

Dostępność: dostępny
Cena: 1 212,00 zł 1212.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Lastomine
Kod produktu: Inkarnacje

Opis

BESTSELLER 

Inkarnacje. Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. W jakich czasach żyłeś, kim byłeś, czym się zajmowałeś? Bez regresji hipnotycznej. Odczytanie inkarnacji za pomocą jasnowidzenia. 

To wyjątkowa praca magiczna, trwająca od 10 do 14 dni. Pracę wykonuję osobiście, odczytując za pomocą jasnowidzenia, Twoje Inkarnacje. Odczytam dla Ciebie do 7 wcieleń Twojej duszy. Wszystko zależy od tego czy jesteś starą czy młodą duszą. Czasami inkarnacji może być mniej lub więcej. 

Wszystkie odczytane Inkarnacje otrzymasz w formie audio (tylko w takiej formie) - do odsłuchania, na swojego maila.

Zanim jednak zdecydujesz się na zakup w/w pracy, bardzo proszę o kontakt ze mną, Lastomine przez maila: lastomine@gmail.com  podając swoje dane, czyli imię, nazwisko, pełną data urodzenia, oraz zdjęcie (bez okularów słonecznych), żebym mogła sprawdzić, czy jesteś gotowy na poznanie wcieleń swojej duszy.

Należy pamiętać, że po otrzymaniu informacji, które do tej pory były dla Ciebie "tajemnicą", Twoje obecne życie może całkowicie się odmienić. Uzyskasz większą świadomość, rozwiniesz intuicję, być może poznasz osoby, które w obecnym życiu, są równie blisko Ciebie, a które kiedyś wyrządziły (np.) Ci krzywdę. 

Dlatego jeśli Siły Światła, nazywane potocznie Aniołami, wskażą mi, ze istnieją jakiekolwiek przeszkody w wykonaniu pracy magicznej: "Odczytanie Twoich Inkarnacji" to Cię o tym poinformuje, że nie mogę dla Ciebie jej wykonać. Wszelkie prace magiczne wykonuję wyłącznie po akceptacji Sił Anielskich. Dlatego może się zdarzyć, ze odmowie wykonania pracy.
Po otrzymaniu drogą elektroniczna, na Twój e-mail informacji, że Siły Światła akceptują wykonanie "Odczytania Twoich Inkarnacji", możesz zamówić i opłacić w/w pracę i jednocześnie zadać pytania, z którymi się wzmagasz w obecnym życiu... Na co mam zwrócić uwagę i Ci pomóc?
 
Co możesz zyskać, dzięki informacji, kim kiedyś byłeś, w jakiej epoce żyłeś, czy też... wśród jakich ludzi, z jakimi problemami musiałeś się zmagać, a jak to się ma w przełożeniu na Twoje obecne życie?
 

Reinkarnacja, będąca wędrówką dusz poprzez różne wcielenia budzi nasze zainteresowanie od setek tysięcy lat. Podróż, którą odbywa dusza nie jest bezcelowa, jej zadaniem jest samodoskonalenie się, które wzbogaca ją o nowe doświadczenia zebrane w trakcie tej wyprawy.  To nasze doświadczenia „mądrość”, zbierana przez setki lat. Mądrość, która obejmuje wszystko, cokolwiek każdy pomyślał i zrobił w ciągu swego istnienia. Poprzez poznanie swoich wcieleń duszy, zyskujemy wiele możliwości, wskutek czego mogą mieć kluczowe znaczenie dla teraźniejszości oraz Twojego rozwoju duchowego. 

Otrzymane informacje posłużą Ci jako nieskończone zasoby do osobistego rozwoju i umacniania swojej duchowości. Staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być. Będziesz cieszyć się nadzwyczajnymi relacjami ze wszystkimi, których spotykasz na swej drodze, uzyskasz świadomość jedności z każdym stworzeniem. Będziesz w stanie, uodpornić się na życiowe trudności i niepowodzenia. Jednocześnie będziesz mógł odpowiedzieć sobie na niektóre pytania: Dlaczego przyciągam to czego nie chce? Dlaczego przyciągam takich mężczyzn, lub takie kobiety?

Poprzez poznanie wędrówki naszej duszy, będziesz mógł pozbyć się lęków, fobii, niepokoju, depresji i innych stanów emocjonalnych. Podobnie jak w przypadku cierpień ciała, źródłem bólu psychicznego mogą być wydarzenia z poprzednich wcieleń. Przypomnienie ich sobie umożliwia szybkie i w zasadzie całkowite uzdrowienie oraz odzyskanie wolności i radości. 

Zapewniam dyskrecję i anonimowość. Każda praca, którą wykonuje dla Ciebie, opiera się na pełnej dyskrecji i żadne osoby trzecie nie mają wglądu do poufnych informacji.

Inkarnacje. Wędrówka Twojej duszy przez wcielenia, to praca magiczna, którą można opłacić w dwóch lub trzech ustalonych ratach. Jeśli jest taka konieczność (proszę napisz do mnie, a ustalimy wysokość rat). Płatność w ratach oznacza inny układ pracy magicznej. Jednak całość pracy otrzymasz na maila, po dokonaniu całkowitej zapłaty. 

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: https://lastomine.com/

 

 

Opinie o produkcie (5)

27 kwietnia 2020

Moja Lastomine, to co przeżyłam ogromnie mnie wzruszyło. Przy dwóch inkarnacjach zwyczajnie się popłakałam ze wzruszenia i radości. Nawet w najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że moja dusza coś takiego przeżyła. Godne polecenia i piękny, uspokajający głos.Przede wszystkim praca bez hipnozy, której tak się bałam. Dziękuję Kochana Lastomine, a przede wszystkim za wytłumaczenie i podsumowanie. To wiele dla mnie znaczy. Z ufnością poproszę jeszcze o kolejne rytuały.

5 maja 2021

Są to Niezwykłe doznania przy odsłuchiwaniu swoich poprzednich inkarnacji: mogą popłynąć łzy szczęścia i smutku... Przed oczami staje twoje życie, które czujesz - wiesz, że tak było. Teraz rozumiem dlaczego reaguję na dane sytuacje w ten lub inny sposób, dlaczego ciągnie mnie w tę lub inną stronę, dlaczego nagle "ni stąd ni zowąd" pojawiają się w głowie jakieś myśli, pozornie nie związane z sytuacją z danej chwili. Zaczęła się świadoma współpraca ze swoją duszą. Kojący, niezwykle empatyczny głos Lastomine powoduje, że chciałoby się słuchać i słuchać tych przekazów w nieskończoność :-)

23 października 2021

Bardzo polecam odczyty inkarnacji. Dzięki wiedzy, którą otrzymałam od Lastomine wiele rzeczy w moim obecnym życiu zostało zrozumiane. Teraz wiem co powinnam przepracować, na czym się skupić i w jakim kierunku iść i się zmieniać. Dziękuję z całego serca

6 stycznia 2022

Najlepsza inwestycja jaką można sobie podarować! Dziękuję Asiu za wszystko za pracę, analizę i pomoc w moim życiu.

22 sierpnia 2022

Wszystkim tym, którzy nie są pewni i się zastanawiają czy warto - szczerze podpowiadam, że WARTO!!!!!!! Odczyty Inkarnacji od Lastomine to fascynująca przygoda w głąb własnego życia, wiele można zrozumieć, przewartościować i odpowiednio się ukierunkować! Zdecydowanie polecam!!!!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl