BESTSELLER - Inkarnacja. Odczyt tylko jednej wędrówki duszy. W jakich czasach żyłeś, kim byłeś, czym się zajmowałeś? Bez regresji hipnotycznej. Odczytanie inkarnacji za pomocą jasnowidzenia.

Dostępność: dostępny
Cena: 233,00 zł 233.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: Inkarnacje 1

Opis

BESTSELLER 

Inkarnacje. Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. W jakich czasach żyłeś, kim byłeś, czym się zajmowałeś? Bez regresji hipnotycznej. Odczytanie inkarnacji za pomocą jasnowidzenia. 

To wyjątkowa praca magiczna. Pracę wykonuję osobiście, odczytując za pomocą jasnowidzenia, Twoje Inkarnacje. Odczytam dla Ciebie jedną wędrówkę Twojej duszy, jedno wcielenie.  

Odczytaną Inkarnację otrzymasz w formie audio (tylko w takiej formie) - do odsłuchania, na swojego maila.

Po dokonaniu zamówienia i opłacenia w/w pracy, bardzo proszę o kontakt ze mną, Lastomine przez maila: lastomine@gmail.com  podając swoje dane, czyli imię, nazwisko, pełną data urodzenia, oraz zdjęcie (bez okularów słonecznych).

Należy pamiętać, że po otrzymaniu informacji, które do tej pory były dla Ciebie "tajemnicą", Twoje obecne życie może całkowicie się odmienić. Uzyskasz większą świadomość, rozwiniesz intuicję, być może poznasz osoby, które w obecnym życiu, są równie blisko Ciebie, a które kiedyś wyrządziły (np.) Ci krzywdę. 

Siły Światła, nazywane potocznie Aniołami, wskażą mi, jeśli istnieją jakiekolwiek przeszkody w wykonaniu pracy magicznej: "Odczytanie Twoich Inkarnacji" to Cię o tym poinformuje, że nie mogę dla Ciebie jej wykonać, oraz natychmiast otrzymasz zwrot pieniędzy na swoje konto. Wszelkie prace magiczne wykonuję wyłącznie po akceptacji Sił Anielskich. Dlatego może się zdarzyć, ze odmowie wykonania pracy (bez podania przyczyny).
 
Możesz również zadać jedno pytanie, z którym się wzmagasz w obecnym życiu... Na co mam zwrócić uwagę i Ci pomóc?
 
Co możesz zyskać, dzięki informacji, kim kiedyś byłeś, w jakiej epoce żyłeś, czy też... wśród jakich ludzi, z jakimi problemami musiałeś się zmagać, a jak to się ma w przełożeniu na Twoje obecne życie?
 

Reinkarnacja, będąca wędrówką dusz poprzez różne wcielenia budzi nasze zainteresowanie od setek tysięcy lat. Podróż, którą odbywa dusza nie jest bezcelowa, jej zadaniem jest samodoskonalenie się, które wzbogaca ją o nowe doświadczenia zebrane w trakcie tej wyprawy.  To nasze doświadczenia „mądrość”, zbierana przez setki lat. Mądrość, która obejmuje wszystko, cokolwiek każdy pomyślał i zrobił w ciągu swego istnienia. Poprzez poznanie swoich wcieleń duszy, zyskujemy wiele możliwości, wskutek czego mogą mieć kluczowe znaczenie dla teraźniejszości oraz Twojego rozwoju duchowego. 

Otrzymane informacje posłużą Ci jako nieskończone zasoby do osobistego rozwoju i umacniania swojej duchowości. Staniesz się tym, kim naprawdę chciałbyś być. Będziesz cieszyć się nadzwyczajnymi relacjami ze wszystkimi, których spotykasz na swej drodze, uzyskasz świadomość jedności z każdym stworzeniem. Będziesz w stanie, uodpornić się na życiowe trudności i niepowodzenia. Jednocześnie będziesz mógł odpowiedzieć sobie na niektóre pytania: Dlaczego przyciągam to czego nie chce? Dlaczego przyciągam takich mężczyzn, lub takie kobiety?

Poprzez poznanie wędrówki naszej duszy, będziesz mógł pozbyć się lęków, fobii, niepokoju, depresji i innych stanów emocjonalnych. Podobnie jak w przypadku cierpień ciała, źródłem bólu psychicznego mogą być wydarzenia z poprzednich wcieleń. Przypomnienie ich sobie umożliwia szybkie i w zasadzie całkowite uzdrowienie oraz odzyskanie wolności i radości. 

Zapewniam dyskrecję i anonimowość. Każda praca, którą wykonuje dla Ciebie, opiera się na pełnej dyskrecji i żadne osoby trzecie nie mają wglądu do poufnych informacji.

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: https://lastomine.com/

Opinie o produkcie (4)

5 maja 2021

Są to Niezwykłe doznania przy odsłuchiwaniu swoich poprzednich inkarnacji: mogą popłynąć łzy szczęścia i smutku... Przed oczami staje twoje życie, które czujesz - wiesz, że tak było. Teraz rozumiem dlaczego reaguję na dane sytuacje w ten lub inny sposób, dlaczego ciągnie mnie w tę lub inną stronę, dlaczego nagle "ni stąd ni zowąd" pojawiają się w głowie jakieś myśli, pozornie nie związane z sytuacją z danej chwili. Zaczęła się świadoma współpraca ze swoją duszą. Kojący, niezwykle empatyczny głos Lastomine powoduje, że chciałoby się słuchać i słuchać tych przekazów w nieskończoność :-)

25 października 2021

Bardzo polecam odczyty inkarnacji. Dzięki wiedzy, którą otrzymałam od Lastomine wiele rzeczy w moim obecnym życiu zostało zrozumiane. Teraz wiem co powinnam przepracować, na czym się skupić i w jakim kierunku iść i się zmieniać. Dziękuję z całego serca

10 stycznia 2022

Najlepsza inwestycja jaką można sobie podarować! Dziękuję Asiu za wszystko za pracę, analizę i pomoc w moim życiu.

15 lutego 2022

Polecam :)ciekawa historia ,wszystko sie zgadza .Napewno jeszcze skorzystam Dziękuje lastomine

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl