Bransoletka z kamieni szlachetnych Ametyst (Sahasrara; czakra korony) Kamień Mala, srebro (925) rodowane - czakra symbol

Dostępność: dostępny
Cena: 289,00 zł 289.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: bransoletka - czakra Korony

Opis

Bransoletka z kamieni szlachetnych Ametyst (Sahasrara; czakra korony)

Kamień Mala, srebro (925) rodowane - czakra symbol

Bransoletki mala z kamieni szlachetnych składają się z 19 ametystowych kulek i czterech orzechów rudrakszy i są starannie zawiązane ręcznie na elastycznej nici.

Czakra korony jest również znana jako czakra korony lub Sahasrara (z sanskrytu „sahasra” tysiąc i „ara” pośpiech, szybki, szybki, ale także szprycha koła) i oznacza harmonię, samorealizację, życiowe marzenia i inspirację.

Ametyst promuje czujność umysłu i poczucie mistycznej strony życia. Dzięki wsparciu kamieni szlachetnych można szczerze i uczciwie spojrzeć na siebie i innych ludzi. Nieprzetworzone wrażenia oczyszczają się, pojawia się wewnętrzny spokój - wzmocniony w ten sposób przyszłość można konstruktywnie kształtować.

Orzechy Rudraksha to nasiona tradycyjnie poświęcone hinduskiemu bóstwu Śiwie i noszone dla ochrony i inspiracji. Rudraksze jako naturalnie wyglądająca biżuteria są szeroko rozpowszechnione w Indiach i Nepalu i są cenione podobnie jak kamienie szlachetne.

Do bransoletki CHAKRA dołączona jest zawieszka z symbolem czakry i papryczką chili (całość wykonana ze srebra próby 925).

Czakra Korony – SAHASRARA

czakra korony

Jest to czakra znajdująca się na czubku głowy. Nazywana jest czakrą korony i to nie tylko dlatego, że znajduje się w tym miejscu, ale przede wszystkim dlatego, że poprzez tę czakrę doświadczamy jedności z Bogiem i Wszechświatem. Wiąże nas z boską siłą i z planem naszej duszy. Jest to miejsce najwyższej doskonałości w człowieku. Czakra korony jest źródłem i punktem wyjścia dla manifestacji wszystkich pozostałych energii czakr. Przez tę czakrę wpływa boskie światło wszechświata do naszego systemu ciał, czyli do środka naszej czaszki – przysadki mózgowej, następnie kanały świetlne docierają do innych organów.

Reprezentuje rozwój duchowy – to główny aspekt, rozwój wszystkich darów, które otrzymaliśmy – talentów. Rozwija wewnętrzną intuicję, łączy z najwyższym źródłem. Pozwala zrozumieć rzeczywistość w głęboki, duchowy sposób. Czakra korony umożliwia  dostęp do wyższych poziomów, korzyści z medytacji, modlitw i energii uzdrawiających. Osoby, których czakra korony znajduje się w harmonii nie osądzają nikogo ani niczego, przepełnia ich najwyższa miłość, odczuwają wolność i nieograniczone możliwości; odczuwają pomoc i przewodnictwo Sił Wyższych w materialnym świecie.

Opis tej czakry znajdziesz na blogu: https://lastomine.com/2017/06/29/czakra-korony-sahasrara/

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: https://lastomine.com/

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl