Horoskop Urodzeniowy - na podstawie godziny urodzenia, planet, znaków zodiaku... Idealny dla malutkich dzieci. Opisuje wygląd, charakter, zainteresowania, dobre zawody itd.

Dostępność: dostępny
Cena: 390,00 zł 390.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Horoskop urodzeniowy - układ planet, domów, ustalenie Ascendentu.

Każdy z nas jest inny, każdy z nas posiada swoją "mapę nieba". Na podstawie układu planet możemy określić cechy charakteru, nasze mocne i słabe strony, wady i zalety; wygląd (sylwetka, włosy, cera, kształt dłoni); to co lubimy, a czego nie; dlaczego podejmujemy takie a nie inne decyzje; jaką drogę wybrać, żeby osiągnąć szczęście, spełnienie i sukces, a czego powinniśmy unikać; jakich ludzi do siebie przyciągamy, jacy jesteśmy dla innych. Jakie zawody są dla nas wskazane; jakie posiadamy zdolności, talenty.

Czasami wystarczy na prawdę niewiele zmienić, aby poczuć się w pełni szczęśliwym, spełnionym i radosnym. Aby określić horoskop urodzeniowy, potrzebne jest imię i nazwisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, oraz godzina - jest ona niezbędna do określenia Ascendentu (niezwykle ważna kwestia dla horoskopu urodzeniowego każdego człowieka. Oznacza znak zodiaku, który pojawił się w chwili naszych narodzin. Ma on wpływ, na to, jak jesteśmy spostrzegani przez innych ludzi).

Polecam horoskop urodzeniowy zwłaszcza dla niemowląt. Już na dworach, tworzeniem horoskopów urodzeniowych zajmowali się królewscy astrologowie. Nowo narodzony królewicz lub królewna zaraz po przyjściu na świat, mieli sporządzony taki horoskop przez nadwornego astrologa. Dlatego Astrologia nazywana jest czasem "wiedzą królewską".

Tworzę horoskop urodzeniowy na podstawie układu planet, domów, znaków zodiaku i Ascendentu. Jest to indywidualny horoskop, dla każdej osoby inny, ponieważ każdy człowiek urodził się w innym czasie, miejscu i godzinie.

Horoskop urodzeniowy otrzymasz w formie pisemnej przez e-mail, w ciągu 3 - 7 dni.

 

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.wordpress.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl