Komplety talizmanów od Lastomine - Wisior i bransoletka z kryształu górskiego i larimaru MALA z Orzechem Rudraksha i srebrnym symbolem OM

Dostępność: dostępny
Cena: 722,00 zł 722.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: komplet z kryształu górskiego i larimaru

Opis

Komplety talizmanów od Lastomine - Wisior i bransoletka z kryształu górskiego i larimaru MALA z Orzechem Rudraksha i srebrnym symbolem OM

Piękny wisior, oraz bransoletka z kamieni kryształu górskiego i larimaru, napełnione najczystszą świetlistą energią Światła i Miłości. Talizmany robione są ręcznie z kamieni szlachetnych o najwyższych wibracjach.

  Wisior, oraz bransoletka posiadają srebrny (próba 925) symbol OM -   Starożytny znak indyjski i tybetański, według tej tradycji jest pierwszą głoską Wszechświata, oddechem Stwórcy. OM to sylaba-nasienie (bidźa), postrzegana jako dźwięk powstania Wszechświata. Dźwięk, którego siła działania zdolna jest czynić cuda. Zapewnia wewnętrzną harmonię, spokój umysłu, równowagę duchową oraz chroni przez złem. Obejmuje swym ochronnym działaniem osobę i pomieszczenie, w którym ona przebywa.

Wisior składa się z: 24 kulek larimaru i 52 kulek z kryształu górskiego (wielkość kulek: 6 mm) + 32 Orzechy Rudraksha

Długość: 48 cm + 8 cm zawieszka z materiału

Bransoletka - Wielkość kamieni: 8 mm - 6 kulek z larimaru,  8 kulek z kryształu górskiego + 11 Orzechów Rudraksha

Długość: 20 cm (obwód 17 cm)

 Larimar to jeden z niezwykle rzadkich minerałów o wielkiej mocy. Zwany jest Kamieniem Atlantydy, Kamieniem Atlantów. Wydobywany jest tylko w jednej jedynej kopalni na świecie (Dominikana) - niestety, bardzo często jest podrabiany. Prawdziwy Larimar to niezwykła rzadkość, dlatego ma swoją cenę.

Larimar posiada niezwykłe właściwości: ułatwia kontakt z Aniołami Światła, Siłami Wyższymi, Siłami Boskimi. Łączy z wyższą wiedzą, świadomością, siłą. Działa niesamowicie mistycznie, podnosi wibracje; pomaga osiągnąć zdolności tzw. paranormalne jak jasnowidzenie, telepatia, podróże astralne, samouzdrowienie; pomaga zobaczyć poprzednie inkarnacje; usuwa wszelkie blokady, ograniczenia, negatywne wibracje; leczy depresje i stany lękowe; łączy z własnym Ja, z duszą przewodnią. Pomaga znaleźć przewodnika duchowego w świecie innych wymiarów; pomaga nawiązać głębszy kontakt z własnym Zwierzęciem, czy Rośliną Mocy; otwiera widzenie i sztukę rozróżniania miejsc pozytywnych od negatywnych; chroni przed fałszywymi ludźmi; pomaga poznać intencje innych; pomaga odkryć własne powołanie i swoją ścieżkę; w miłości ułatwia znalezienie swojej właściwej drugiej połowy.

Zdrowotnie: leczy alergie, wzmacnia odporność na grzyby, bakterie i wirusy; łagodzi bóle korzonków nerwowych czy tzw. "postrzały"; harmonizuje prace wątroby i żołądka

Idealny dla osób, które prowadzą własną działalność, własną firmę - wspomaga także finansowo, przyciąga realizacje celu.

Kryształ górski usuwa wszelkie złe energie i blokady energetyczne. Talizman na Krysztale Górskim jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Dlatego nazywany jest "Królem Kryształów", lub neutralizatorem. Kryształ Górski to także swoisty "wzmacniacz energetyczny", działający jak akumulator; dodaje energii; łagodzi ból, oczyszcza aurę; wzmacnia system nerwowy; aktywuje pozytywne energie; chroni przed złą energią ludzi i miejsc.

Więcej o krysztale górskim: http://ionaieilis.pl.tl/Krysztal-Gorski.htm


Orzechy Rudraksha to nasiona tradycyjnie poświęcone hinduskiemu bóstwu Shiva i noszone jako ochrona i źródło inspiracji. Rudrakshas jako naturalnie wyglądająca biżuteria są szeroko stosowane w Indiach i Nepalu i są cenione podobnie jak kamienie szlachetne.

Specjalnie dla Ciebie talizmany zostaną przygotowane przeze mnie (połączone Światłem i miłością anielską) aby spełniły Twoje oczekiwania, życzenia i marzenia.Talizmany można również zamawiać dla innych osób - cudowny prezent dla ukochanej osoby. Wówczas poproszę o dane tej osoby, dla której talizmany mam przygotować.

 

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.wordpress.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl