Łapacz snów wykonany z naturalnego materiału "Skrzydła Anioła" Chroni przed sennymi koszmarami i strachem.

Dostępność: dostępny
Cena: 133,00 zł 133.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: łapacz snów 2

Opis

Łapacz snów i negatywnych myśli, wykonany z naturalnego materiału "Skrzydła Anioła" Chroni przed sennymi koszmarami i strachem.

Wielkość: 70 cm

Wykonanie ręczne, przez rdzennych Indian.

Według legendy, pomysł z powstaniem i zastosowaniem Łapaczów snów, pochodzi od rdzennych ludów indiańskich z Ameryki. Została ona przekazana w wizji, jednemu z starszych Indian. Pojawiła mu się duchowa opiekunka, Kobieta Pająk. Opiekowała się ona i chroniła zwłaszcza małe dzieci, ale równeż wszystkich członków plemienia. Kiedy lud indiański stawał się coraz liczniejszy, Kobieta Pająk, miała bardzo utrudnione zadanie, żeby wszystkich objąć opieką i ochroną. Ona to właśnie stworzyła pierwszy Łapacz snów i negatywnych myśli - wiedza ta została przekazana i praktykowana do dzisiejszego dnia. Kobieta Pająk może po dzisiejszy dzień opiekować się i chronić wszystkie rodziny i dzieci.

Łapacz snów wygląda jak utkana pajęczyna, negatywne sny, myśli, a także inne obce ingerencje (również bytów) nienawiści lub manipulacji zostają wyłapane przez niego i na zasadzie filtru - oddzielone. Wszystkie koszmary - to co negatywne, pozostaje splątane w sieci, a nastepnie zostaje spalone na popiół poprzez światło dnia. Natomiast wszystkie pozytywne sny i mysli, przedostają się przez nici pajęczyny i delikatnie spływają po piórach na osobę śpiącą.

Łapacz snów i negatywnych myśli jest potężnym symbolem ochronnym. Wiesza się go nad łózkiem, lub przymocowuje do ściany. Pozwala na swobodny przepływ energii i spokojny, zdrowy sen.

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

 E-mail (sklep): lastomine.pl@gmail.com

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.wordpress.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl