Piramida Wszechświata z energią orgonu. Piramida wszechświata wykorzystuje moc piramidy i wzmacnia ją dodatkowymi elementami. Źródło siły, energii życiowej i inspiracji.

Dostępność: dostępny
Cena: 1 588,00 zł 1588.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: Piramida Wszechświata

Opis

Piramida Wszechswiata
 
Energia piramidy, orgonu, kryształu górskiego, ametystu, miedzi, stali nierdzewnej i srebra.
 
Polecam zwłaszcza do pomieszczeń biurowych, gdzie mamy do czynienia z mnóstwem negatywnej energii: komputery, telefony, faxy itd.

Nawet w czasach dawno zaginionych cywilizacji piramidy były uważane za źródło siły i inspiracji.
Piramida Wszechświata wykorzystuje moc piramidy i wzmacnia ją dodatkowymi elementami. W jej centrum znajduje się kilka kul wypełnionych orgonem, ułożonych jak planety wokół centralnej gwiazdy naszego układu Drogi Mlecznej. Ponadto duża wiązka synchronizacji wydziela wysokie energie z tego centrum i przyspiesza naszą transformację. Piramida Wszechświata została zaprojektowana, aby pomóc ludziom połączyć się z ich kosmicznym pochodzeniem i przejawiać odpowiednie energie do wznoszenia się. Piramida stale wytwarza dwa odpowiadające, niezależne pola energetyczne, które wpływają na środowisko:
Z jednej strony energia piramidalna, wzmocniona różnymi klejnotami i energia orgonu, który znajduje się w kulkach piramidy.

Piramida energetyczna
Ze względu na swoją szczególną formę piramidy, może łączyć siły kosmiczne. Niezależnie od tego, czy chodzi o wykrywanie i neutralizowanie negatywnego wpływu na ciało przez elektrosmog, żyły wodne, promienie ziemi lub podobne, czy po prostu służy do aktywowania zdolności samoleczenia; możliwości zastosowania są wszechstronne. Piramida wszechświata rozprowadza pozytywne fale energii poprzez ukierunkowane odbicie energii i znacznie poprawia klimat w pomieszczeniu do 40 m².

Energia orgonu
Dzięki specjalnemu wypełnieniu kule nieustannie uwalniają energię orgonu - czystą energię życiową. Wygenerowane pole orgonu absorbuje częstotliwości z pól interferencyjnych. To znaczy, ze np. z telefonu komórkowego promieniowanie jest połknięte. Bez tych pól interferencyjnych ludzkie pole energetyczne wzrasta i skrapla się. Energia jest ożywiona i wzmocniona.
Pole orgonu piramidy promieniuje sferycznie około 20 m, bardzo gęste, a dalsze 15 m tłumi.

Piramida wszechświata stoi na płycie akrylowej. Części łączące wykonane są z akrylu wypełnionego szklanymi paciorkami powleczonymi srebrem. Kulki wypełnione orgonem są wykonane ze stali nierdzewnej. Niewidoczny jest w nim kryształ górski, ametyst i miedź. Każda piramida ma szczegółowy opis (W jezyku niemieckim)
 
Wymiary: 25 cm x 25 cm x 17 cm
 
Waga: 0,739 Kg
 
Tylko na zamówienie - czas realizacji: do 10 dni
 

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.wordpress.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl