Przepiękna bransoletka z kwarcu dymnego, diamencikami Herkimer i pozłacanymi, srebrnymi elementami. Kwarc dymny to kamień wprowadzający światło do naszego życia. Kamień Nowego Początku. Kamień cierpliwości, wytrzymałości i dobrobytu.

Dostępność: dostępny
Cena: 322,00 zł 322.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: bransoletka - kwarc dymny

Opis

Przepiękna bransoletka z kwarcu dymnego, diamencikami Herkimer i pozłacanymi, srebrnymi elementami. 

Wielkość: 19 cm - na gumeczce.

Pochodzenie diamencików Herkimer: Pakistan

42 fasetowanych kwarców dymnych 6 mm i 6 diamencików Herkimer 9 mm

Srebrne, pozłacane elementy biżuterii uzupełniają tą niezwykłą bransoletę z kamieniami szlachetnymi.

Otrzymasz pokazaną tutaj bransoletę z kamieniem szlachetnym!

Wspaniały prezent dla ukochanej kobiety!

Kwarc dymny wnosi szczególnie radość w życie, które zostało odebrane przez żal, smutek i depresję. To kamień Nowego Początku. Ludzie, którzy nie są  z życiem "za pan brat", powinni zdecydowanie nosić ten kamień. Zapewnia on nową siłę i więcej zapału dla życia oraz daje wiedzę, że nowy początek zawsze się opłaca. Dymny kwarc uosabia sumienność, wytrzymałość i cierpliwość, gdy wszystko dzieje się powoli. Pomaga stać pewnie w życiu obiema nogami. Kwarc dymny jest polecany ludziom prowadzącym własne firmy i pracującym na odpowiedzialnych stanowiskach. Przydaje się, gdy podejmujemy ważną decyzję, szczególnie związaną z dużym wydatkiem finansowym - pomaga działać logicznie i skutecznie, wybrać najlepszą opcję. Energia kwarcu dymnego to praktyczne myślenie, dobra analiza faktów, trafny wybór i życie bez strachu.
          Kwarc dymny to kamień ugruntowania, powodujący, że człowiek mocno stoi na ziemi i nie buja w obłokach. Energia kwarcu dymnego jest bardzo praktyczna, pomaga w organizacji czasu i chroni przed rozrzutnością w sprawach finansowych. To dobry kamień do schowania w kieszeni w czasie zakupów, albo położenia na biurku, gdy obliczasz wydatki czy pracujesz nad dokumentami.
          Kwarc dymny oczyszcza z negatywnych energii, oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi. Kiedy jesteś w bardzo złym nastroju, potrzymaj ten kamień w dłoni przez kilka minut, może sprawić że zły humor odejdzie. Pamiętaj, żeby potem spłukać kamień wodą.

Energia Kwarcu Dymnego pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości.
Dodatkowo Kwarc Dymny nazywany jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska, które długofalowo wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie (objawami są bóle i zawroty głowy, oczu, migreny, nudności, złe samopoczucie).

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

  

    Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

  E-mail: lastomine@gmail.com

  Blog: www.lastomine.com

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl