Rytuał Ochronny - Tarcza Ochronna na czas 3-ch miesięcy z potężnym talizmanem na czarnym turmalinie Schörl. Ochrona przed wampiryzmem energetycznym, urokami, złym życzeniem, złą energią ludzi, demonami; złymi duchami.

Dostępność: dostępny
Cena: 1 777,00 zł 1777.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: Lastomine
Kod produktu: Tarcza Ochronna - 3 miesi

Opis

Rytuał Ochronny - Tarcza Ochronna na czas 3-ch miesięcy z potężnym talizmanem ochronnym, na czarnym turmalinie Schörl, wykonanym przez Lastomine

Ochrona przed wampiryzmem energetycznym, urokami, złym życzeniem, złą energią ludzi, demonami; złymi duchami i ludźmi.

Czujesz, że ktoś wysysa Ci Twoją życiodajną energię? Czujesz się jak wypompowany balonik, bez siły i mocy? A może w obecności niektórych osób, czujesz zawroty i bóle głowy, czujesz jakby "uszło z Twojego ciała" powietrze? Albo po wizycie u znajomych, czujesz się bardzo źle i jesteś tak słaby, że nie możesz ruszyć ręką i nogą i nie masz ochoty do życia? Być może Twoje problemy zaczęły się po uczestnictwie w szkoleniach i kursach magicznych, a może po obejrzeniu filmu "magicznej osoby" na YouTube czujesz jakby chodziły po Twoim ciele "mrówki"? 

Pamiętaj, że w Twoim otoczeniu mogą znajdować się osoby, które w sposób świadomy lub nieświadomy, "zabierają - kradną" Twoją energię, tzw. wampiry energetyczne.

Rytuał odcinania złych energii, oczyszczania i ochrony Ciebie, przez czas trzech miesięcy, przeprowadzam osobiście. Część Rytuału wykonuję przy pomocy Sił Światła. Rytuał jest wspierany również poprzez zioła magiczne i kamienie szlachetne.

Specjalnie dla Ciebie wykonam Talizman Ochronny z najsilniejszego kamienia ochronnego, jakim jest Czarny Turmalin Schörl. Zostanie on specjalnie oczyszczony, poświęcony i namaszczony, oraz połączony z Twoją aurą, by mógł Cię chronić przed wszelkim złem.

Ważne informacje o rytuale:

Przy złożeniu zamówienia, proszę napisz do mnie wiadomość, na maila: lastomine@gmail.com  ze swoim imieniem i nazwiskiem, pełną datą urodzenia, oraz dokładnym opisem sytuacji (od kiedy trwa problem, jak się czujesz - wszystko co wyda Ci się ważne), oraz zdjęcie (najlepiej całej sylwetki - bez okularów słonecznych), lub jeśli Rytuał jest przeznaczony dla innej osoby, to jej datę urodzenia, oraz opis sytuacji, żebym dokładnie mogła ją przeanalizować i pomóc.

Po przeanalizowaniu całej sytuacji, otrzymasz moją wiadomość na swojego maila, w celu ustalenia dokładnego terminu i ewentualnych wskazówek dotyczących Rytuału Ochronnego.

W trakcie Rytuału mam cały cas z sobą kontakt przez e-mail - odpowiedzi na pytania, analiza itd.

Zapewniam pełną dyskrecję

Po zakończeniu rytuału, otrzymasz podsumowanie pracy z analizą, w formie pisemnej, przez e-mail, lub jeśli sobie życzysz, w formie głosowej.

 

W czasie przebiegu rytuału nie należy korzystać z pomocy energetycznej innych osób (wróżki, bioenergoterapeuci, inne rytuały magiczne), ponieważ nie może w tym czasie dojść do zaburzeń , kolizji energetycznych.

Jesli jest taka konieczność, istnieje możliwość dokonania wymiany w ratach - proszę napisz do mnie (wcześniej) wiadomość - dlaczego planujesz platność ratalną - oraz w jakiej wysokosci chciałbyś uiszczać raty. Otrzymasz wówczas moją akceptację lub odmowę, albo wspólnie zastanowimy się nad inną opcją płatności. Wymiana za pracę magiczną w ratach, oznacza inny uklad sesji magicznych i wymaga wcześniejszej analizy oraz dopasowania czasu prac do czasu wysyłanej wymiany.

Pozdrawiam cieplutko i świetliście. Lastomine

  E-mail: lastomine@gmail.com

  Blog: www.lastomine.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl