Śliczny wisiorek z kwarcu różowego, w rodowanym srebrze (925). Kwarc różowy przyciąga drugą połowę; potrafi uleczyć największe rany na sercu i duszy . Kamień pomaga nawiązać kontakt z Aniołami Miłości

Dostępność: dostępny
Cena: 477,00 zł 477.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: kwarc różowy - wisiorek

Opis

Śliczny wisiorek z kwarcu różowego (bez sznurka)

Szlachetny fasetowany kwarc różowy pochodzi z Madagaskaru.


Trzy fasetowane różowe kwarce o wymiarach 6 mm, 8 mm i 10 mm są osadzone w rodowanym srebrze próby 925.

Wielkość zawieszki z kwarcu różowego 3,7cm, średnica wewnętrzna pętelki 5mm.

Otrzymasz pokazany tutaj projekt wisiorka z kwarcu różowego!

Piękny prezent dla ukochanej kobiety!

Uważa się, że kwarc różowy, jako jeden z najważniejszych kamieni leczniczych w starożytności, przybył na ziemię przez boga Amora lub Erosa, zgodnie z mitologią grecką lub rzymską, aby dać ludziom swoją pomocną i uzdrawiającą moc. Nawet dzisiaj kamienie szlachetne i półszlachetne są nadal uważane za cenne i zachowujące wartość klejnoty, rzadkie przedmioty kolekcjonerskie i kamienie lecznicze na wiele problemów fizycznych i psychicznych lub chorób.

Różowe odcienie nadają kamieniowi jego znaczenie w obszarach okolicy serca oraz w leczeniu lub łagodzeniu różnych chorób i dolegliwości związanych z sercem.

Jako działanie lecznicze kamieniowi przypisuje się również właściwości oczyszczające krew, które wspomagają układ krążenia poprzez lepszy przepływ krwi. Wzmocnienie serca i układu krążenia może być postrzegane jako ważny środek zapobiegawczy chroniący przed zawałami serca lub innymi chorobami w tym obszarze.
W celu duchowego wsparcia i uzdrowienia kwarc różowy kojarzy się z mocami w obszarze zdolności do kochania, mocy otwierania się na romanse i przezwyciężania bólów miłosnych czy choroby miłosnej. Nabyta w ten sposób zdolność kochania siebie i innych ludzi ma również pozytywny wpływ na obszary seksualności i płodności.

Kwarc różowy przyciąga miłość - drugą połowę; odnawia miłość w związku. Pomaga nawiązać kontakt z Aniołami Miłości, również z Archaniołem Hanielem. Pomaga pokochać siebie i przynosi wewnętrzne uzdrowienie; pozwala dostrzec piękno otaczającego świata; dobroczynnie wpływa na naszą aurę; potrafi uleczyć nawet najgłębsze rany na sercu i duszy; wzmaga uczucie współczucia dla wszystkich żyjących istot.

Usuwa wszelkie blokady ze sfery miłości.

Wzmacnia czary i zaklęcia miłosne. Oczyszcza mieszkanie z negatywnych energii, wzmacniając sferę miłosną.

 100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze i magiczne.

 

   E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: www.lastomine.com

 Więcej o kwarcu różowym: http://ionaieilis.pl.tl/Kwarc-Rozowy.htm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl