Święto Światła 21.12.2023r. - Rytuał Nowego Początku. Oczyszczanie czakr, usuwanie tego co stare - by zrobić miejsce na "Nowe" w Twoim życiu.

Dostępność: dostępny
Cena: 277,00 zł 277.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Lastomine
Kod produktu: Rytuał Nowego Początku

Opis

Święto Światła 21.12.2023r. - Rytuał Nowego Początku

 

Oczyszczanie czakr, usuwanie tego co stare - by zrobić miejsce na "Nowe" w Twoim życiu.

Napełnienie Twojego ciała i aury Światłem, oraz aktywacja energii przypływu.

Rozpocznij Nowy czas w Twoim życiu!

Pozbądź się tego, co już do Ciebie nie pasuje (blokady; ograniczenia; więzy, które nie pozwalają cieszyć się życiem; negatywne energie i sytuacje życiowe) i otwórz się na Nowe.

Jaki był dla Ciebie rok 2023? Zastanów się co chcesz zmienić w nowym roku 2024?

Proszę, opisz mi swoją sytuację i to co chcesz zmienić w Twoim życiu (sfera zdrowia, miłości, duchowości, oraz kariery i finansów).

Rytuał odbędzie się 21.12.2023r. o godzinie 21:00 (czasu polskiego)

Ilość osób ograniczona!

Twoje ciało zostanie najpierw oczyszczone, a następnie napełnione świetlistą energią anielską. Rytuał anielski nie ma nic wspólnego z tradycyjną magią. Jest to praca energetyczna, która bazuje na energiach anielskich - na Świetle anielskim. Nie ma skutków ubocznych. Rytuał anielski chroni nas przed negatywnymi energiami, dodając siły, mocy i tylko pozytywnych wibracji.

21.12.2023 – Rytuał Święto Światła ma miejsce w czasie przesilenia zimowego, gdy energie kosmiczne są niezwykle silne i zaczyna się czas panowania światła. Od tego momentu dni będę dłuższe a noce krótsze. Data ta ma niezwykłe znaczenie i świętowana jest w kulturach na całej Ziemi, jako nowy początek, narodziny.

 

Ważne informacje o rytuale:

zapewniam pełną dyskrecję

masz pewność, że energia anielska jest pozytywna, czysta, pełna miłości i harmonii

po zakończeniu rytuału, otrzymasz podsumowanie pracy z analizą, w formie pisemnej, przez e-mail lub głosowej - na życzenie

do przeprowadzenia rytuału potrzebuję Twoje imię i nazwisko, datę urodzenia, oraz zdjęcie (najlepiej całej sylwetki, lub twarzy - bez okularów słonecznych), oraz opis Twojej sytuacji, w której mam pomóc

rytuał można również zamówić dla innej osoby, wówczas potrzebuję dane tej osoby

 

W czasie przebiegu rytuału (również po nim, do 1 miesiąca) nie należy korzystać z pomocy energetycznej innych osób (wróżki, bioenergoterapeuci, inne rytuały magiczne), ponieważ nie może w tym czasie dojść do zaburzeń , kolizji energetycznych.

 

 

 E-mail: lastomine@gmail.com

 Blog: http://www.lastomine.com

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl