UNIKAT! Opal Honduras, kamień inspiracji, ale również silnie ochronny . Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Dostępność: dostępny
Cena: 1 333,00 zł 1333.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: Opal Honduras 1

Opis

UNIKAT! Opal Honduras,

kamień inspiracji, ale również silnie ochronny. Opal to kamień radości, pasji, wzmacnia entuzjazm do nowych projektów i pomysłów, dodaje chęci do życia. Pomaga w realizacji marzeń.

Jeden z najdroższych i najpiękniejszych kamieni na świecie. 

W czasach prekolumbijskich, opale były cenione bardziej niż złoto. Do dnia dzisiejszego należą do szczególnie cennych i efektownych kamieni na świecie.

Wielkość: 57 mm x 27 mm x 10 mm

Waga: 23 g

Pochodzenie: Opal pochodzi z prowincji Lempira w Hondurasie

Ze sznureczkiem do zawieszenia.

Otrzymasz dokładnie ten kamień, który jest na zdjęciu!

Nie ma dwóch takich samych kamieni.

Jest możliwość zapłaty w ratach - kontakt e-mail: lastomine@gmail.com

Opale to jedne z najpiękniejszych i zarazem najdroższych kamieni na świecie. Zachwycają paletą barw i cudownymi właściwościami. Istnieje wiele odmian opali: Ogniste, Honduras, Boulder, Anden, Dublette i inne. Najczęściej klasyfikuje się je, poprzez barwy, czyli mleczny, niebieski, czarny, biały, bezbarwny itd.

Opale należą do mineraloidów, z grupy krzemianów. To kamienie szlachetne używane do wyrobu drogocennej biżuterii i chętnie poszukiwane przez kolekcjonerów. Cena kamieni opalowych zależy od ich wielkości, atrakcyjności zabarwienia lub wzoru barwnego. 

Trzeba wiedzieć, że opal to jeden z delikatniejszych kamieni, o twardości między 6 i 6,5 w skali Mosha, dlatego wymaga starannej pielęgnacji i odpowiedniego przechowywania.

Opal to kamień pasji i kreatywności. Kamień miłości i namiętności. Dodaje radości, chęci życia i pomaga w dążeniu do realizacji marzeń. Daje wewnętrzny spokój, wprowadzając harmonię w nasze życie.  Wprowadza równowagę emocjonalną i fizyczną.

Fizycznie, pomaga w uleczeniu chorób serca, depresji; chorób oczu - poprawia wzrok; idealny dla osób z niskim ciśnieniem krwi, oraz dla osób, które mają problem z wysokim cholesterolem. Przyspiesza przemianę materii. 

Opal oznacza radość, radość życia, pogodę ducha, kreatywność oraz przeciwdziała zahamowaniom, blokadom i depresji.
Opal to kamień szlachetny, który wnosi radość i spokój dzięki technologii grze.
Opal promuje dobre samopoczucie (bycie szczęśliwym) i pozwala trochę zapomnieć o codziennym życiu. Aktywuje w Tobie „wewnętrzne” dziecko.

Honduras opal: Opale pochodzą z prowincji Lempira w Hondurasie. Opal honduraski daje nam nadzieję i radość życia, której czasami brakuje, szczególnie w ciemnych porach roku (jesień i zima), ale także w trudniejszych momentach naszego życia. Kamień potęguje doznania i odczucia, pobudza wyobraźnię i kreatywność - ciemne barwy natury dopełniają żywe, kolorowe obrazy wewnętrzne. Jest silnym kamieniem duchowym i ochronnym - chroni przed negatywnymi myślami, oraz wampiryzmem energetycznym i istotami mroku; opal Honduras może chronić nas przed niepożądanymi wpływami zewnętrznymi, dzięki czemu możemy skoncentrować się na siłach wrodzonych - na talentach i darach, które otrzymaliśmy i chcemy aktywować. Wprowadza optymizm i radość. Pozwala skupić się na tym co dla nas ważne.

Opale są bardzo wrażliwe na wszelkiego rodzaju uderzenia, kosmetyki i środki czyszczące.

Nie lubi słońca!!!

Oczyszcza się go w kąpieli wodnej, oraz promieniach Księżyca.

 

100 % naturalne kamienie szlachetne.

 

  E-mail: lastomine@gmail.com

  Blog: https://lastomine.com/

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl