Unikatowy wisior z bursztynu, skamieniałego drewna, peridotu i kwarcu dymnego, pięknie oprawione w srebrze (925). Usuwa negatywne energie z aury i pomieszczeń; pomocny w depresji i stanach lękowych; daje wewnętrzną siłę i radość życia

Dostępność: dostępny
Cena: 911,00 zł 911.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Lastomine
Kod produktu: wisiorek - bursztyn

Opis

UNIKAT!

Wisiorek z skamieniałego drewna, bursztynu, kwarcu dymnego i zielonego oliwinu (Peridot) zostały połączone w tym wisiorze.

Oprawa i oczko wykonane ze srebra próby 925, wewnętrzna średnica oczka to 5,5 mm. Całość (łącznie z oczkiem) ręcznie robiona zawieszka ma ok. 5cm długości.

Misterny wisiorek z wieloma różnymi popularnymi kamieniami szlachetnymi:

Skamieniałe drewno (20mm x 17mm)
Bursztyn (23mm x 11mm)
Bursztyn (13mm x 14mm)
Peridot okrągły fasetowany 4mm

Wszystkie kamienie w oprawie!

Materiał: srebro 925, rodowane

Otrzymasz dokładnie taki wisiorek jak na zdjęciu (bez sznureczka).

 

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety!

Bez sznureczka - na życzenie dołączę gratis (proszę o informację w "uwagach" przy zakupie)

Otrzymasz dokładnie ten wisiorek, który widzisz na zdjęciu.

 

Bursztyn (Jantar) - Złoto Morza jest koloru najczęściej miodowo-żółtego lub woskowożółtego, a czasem hiacyntowo-czerwonawą. Wibracje bursztynu sprzyjają powodzeniu wszystkich podejmowanych działań. Pozwala rozwijać altruizm oraz otwiera na zauważanie potrzeb innych ludzi. Daje ufność, aktywizuje siły samo uzdrawiania i pomaga w osiągnięciu sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach. Starożytni magowie radzili nosić bursztyny bezpośrednio na ciele, wówczas zachowa się długie życie, zdrowie i urodę, a na starość mózg zachowa doskonałą formę i nie będzie demencji starczej ani alzheimera. Cudowny kamień do medytacji - aktywuje zdolność jasnowidzenia. Bursztyn w cudowny sposób usuwa negatywne energie z aury jak i z pomieszczeń. Neutralizuje także negatywne promieniowanie odbiorników telewizyjnych i monitorów komputerowych. Wspomaga w stanach lękowych i depresji, wprowadzając radość życia. Chroni przed urokami i klątwami, a także przed złymi ludźmi. Położony pod poduszką przynosi spokojny sen. Przywraca chorym komórkom prawidłową polaryzację, a tym samym poprawia stan energetyczny organizmu i ułatwia wyeliminowanie różnych schorzeń i dolegliwości. Chorzy na tarczycę czy górne drogi oddechowe powinni nosić bursztynowe korale, a kogo boli kręgosłup powinien się zawinąć w pasie sznurem z bursztynów. Usunie ten zabieg wszelkie bóle. Bursztyn pomocny jest również w bólach głowy, pleców, menstruacyjnych, w reumatyzmie, artretyzmie, zapaleniu stawów. Kamień radości, wewnętrznej siły, kreatywności, spontaniczności i otwartości. 

Kwarc dymny wnosi szczególnie radość w życie, które zostało odebrane przez żal, smutek i depresję. To kamień Nowego Początku. Ludzie, którzy nie są  z życiem "za pan brat", powinni zdecydowanie nosić ten kamień. Zapewnia on nową siłę i więcej zapału dla życia oraz daje wiedzę, że nowy początek zawsze się opłaca. Dymny kwarc uosabia sumienność, wytrzymałość i cierpliwość, gdy wszystko dzieje się powoli. Pomaga stać pewnie w życiu obiema nogami. Kwarc dymny jest polecany ludziom prowadzącym własne firmy i pracującym na odpowiedzialnych stanowiskach. Przydaje się, gdy podejmujemy ważną decyzję, szczególnie związaną z dużym wydatkiem finansowym - pomaga działać logicznie i skutecznie, wybrać najlepszą opcję. Energia kwarcu dymnego to praktyczne myślenie, dobra analiza faktów, trafny wybór i życie bez strachu.
          Kwarc dymny to kamień ugruntowania, powodujący, że człowiek mocno stoi na ziemi i nie buja w obłokach. Energia kwarcu dymnego jest bardzo praktyczna, pomaga w organizacji czasu i chroni przed rozrzutnością w sprawach finansowych. To dobry kamień do schowania w kieszeni w czasie zakupów, albo położenia na biurku, gdy obliczasz wydatki czy pracujesz nad dokumentami.
          Kwarc dymny oczyszcza z negatywnych energii, oczyszcza atmosferę po kłótni, uwalnia od żalu i pretensji do ludzi. Kiedy jesteś w bardzo złym nastroju, potrzymaj ten kamień w dłoni przez kilka minut, może sprawić że zły humor odejdzie. Pamiętaj, żeby potem spłukać kamień wodą.

Energia Kwarcu Dymnego pozwala przezwyciężyć własną nieśmiałość i lęk przed zmianą, gdyż buduje odwagę i poczucie własnej wartości.
Dodatkowo Kwarc Dymny nazywany jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego wytwarzanego przez niektóre urządzenia codziennego użytku (komputery, telefony komórkowe, telewizory, kserokopiarkę, mikrofalę, lodówkę itp.) oraz zanieczyszczenie środowiska, które długofalowo wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie (objawami są bóle i zawroty głowy, oczu, migreny, nudności, złe samopoczucie).

Peridot to bardzo rzadka, szlachetna odmiana Oliwinu. Czasami bywa nazywany Chryzolitem. Nazwa Oliwin pochodzi od charakterystycznej złocistooliwkowej barwy.
Peridot jest kamieniem dodającym odwagi w realizacji ważnych dla nas planów i marzeń. Odwaga i podejmowanie trudnych decyzji to nic innego jak otwarcie na ludzi i możliwości, które są wokół.

 Peridot jest także kamieniem duchowej, zdrowotnej i finansowej obfitości. Możemy osiągnąć sukces osobisty i zawodowy, jeśli nie obawiamy się popłynąć z nurtem wydarzeń. Oprócz tego, że doświadczymy sukcesów (np. w związku partnerskim, w rodzinie, dobrej pracy, zdrowiu), to będziemy zdolni je utrzymać. Dla niektórych jest to bardziej trudne niż samo ich zdobycie.

Zielona barwa Peridotu wytwarza energię, dzięki której czujemy się lekko, spontanicznie, spokojnie i szczęśliwie. Uświadamiamy sobie, że problemy wymagające rozwiązania NIE są nami - są na zewnątrz, nie dotykają nas i nie ranią.

 

 

100 % naturalne kamienie szlachetne - działanie lecznicze.

 

E-mail: lastomine@gmail.com

Blog: www.lastomine.com

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl